Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak az elért eredmény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak az elért eredményekre lehet felnézni egy férfira más értékekre nem?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk felmerül egy olyan kérdés, hogy mi van akkor, ha egy nő tanultabb a párjánál, akkor azt kérdezik, hogy akkor hogyan tud felnézni a párjára. Csak az elért teljesítményekre lehet felnézni?

Úgy gondolom, hogy a másikra csomó mindenre fellehet nézni, minthogy van egyénisége, elve, világképe, emberséges cselekedete és még sorolhatnám még.


2018. okt. 7. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, amikor a nők ezzel jönnek, akkor igazából egy náluk jóval magasabb pasira vágynak. A többi csak üres beszéd :D
2018. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Én veled értek egyet. Idősebb vagyok a barátomnál, már megvan a diplomám és a szakmámban dolgozok. Ő most épp alkalmi munka után kutat, mielőtt eldönti mit is szeretne végleg csinálni, minek tanuljon. Abszolút felnézek rá, szerintem becsülendő dolog hogy nem ugrott rögtön bele az egyetembe és hagyta ott 1-2 év után mert rájött mégsem azt akarja csinálni. Illetve számomra nagyon értékes ember, rengeteg becsülendő tulajdonsága van és minden nap tanulok tőle valami újat, mert hatalmas az érdeklődési köre így sok dologban jártas.


23/N

2018. okt. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Dehogyis, csak ezekre "könnyebb", mert mindenkinek mehet. Én pl. felnézek a békés, nyugodt emberekre, de ha alapból ilyenek, nem azért nézek fel rájuk, mert ők tettek valamit, hanem mert a véletlen műve, hogy ilyennek születtek.
2018. okt. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Manapság a belső értékek semmit nem számítanak. Azzal nem lehet villogni a nagyérdemű előtt. A kérkedés, kivagyiság virágkorát éli.
2018. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 he84 ***** válasza:
73%
Igen, fel lehet nézni a jó belső értékekre, a viselkedésre is. Nekem ezek sokkal többet érnek, mint hogy miket ért el és milyen végzettsége van esetleg.
2018. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyaltalán nem csak azért lehet felnézni.

Van akinek fontos a tanultság, van akinek meg nem.

2018. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!