Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a férfiak 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a férfiak 30 felett egyre jobban satnyulnak?

Figyelt kérdés

22-25 év körül vannak a csúcson. Erősek, izmosak, délcegek. (Már aki, van azért kivétel, aki egész életében selejt.) Aztán már egyre jobban csökken a teljesítményük. Az anyagcsere lelassul, addig ehettek, amit akartak, utána szaladnak fel a kilók. Főleg hastájékon, rengeteg pocakos 30 éves látni mindenfele. A hajuk ilyenkor már tuti ritkul, de ismerek többet is, aki a 20-as évei elején indult kopaszodásnak. Sportolók közt is öregnek számítanak már a 30-asok, egyszerűen nem veszik fel a versenyt a fiatalokkal.


És ez csak a krém, azokról ne beszéljünk, akik soha nem voltak helyesek, jótestűek.


Persze van egy-kettő, aki vehet egy élő pinababát egy kis pénzért, de hát azok olyanok is. Ők csak a pénzzel tudják magukat az evolúciós versenyben tartani, ami valljuk be, eléggé szánalmas, nincs, aki ne nevetné ki az ilyeneket.


A legenda szerint a legjobb formában lévő, leggazdagabb egyedek is csak kövér hatvanas nőket kaphatnak meg. Mi értelme a férfiak életének?



2021. febr. 14. 20:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem, nem igaz.
2021. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
18%
Én ugyanezt hallottam, csak a nőkről. És sajnos nekem van igazam. A huszonéves bombázók harmincason már csak kivakolt árnyékuk önnön maguknak.
2021. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Embere válogatja, én túlsúlyos voltam 26 éves koromig, most 31 leszek és kockás a hasam. Úgy érzem most vagyok a legjobb formámban. ;)
2021. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

"A legenda szerint a legjobb formában lévő, leggazdagabb egyedek is csak kövér hatvanas nőket kaphatnak meg."


Túltoltad.Mi értelme van egy béna,nyilvánvalóan provokatív kérdésre ugyanolyan béna,nyilvánvaló provokációval válaszolni?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2021. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Őszintén, én azt hittem, mindenki le fogja vágni.


De tartom, miért ilyen satnyák a faszik 30 felett? Miért nem szedik össze magukat?

2021. febr. 14. 20:42
 6/20 anonim ***** válasza:
57%

"A hajuk ilyenkor már tuti ritkul, de ismerek többet is, aki a 20-as évei elején indult kopaszodásnak."

Meséld már el hogy ez ellen mit lehet tenni? 🤷‍♂️

2021. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%

Te egy 20-onéves fiúcska vagy akinek a korosztályában lévő nők nem akarnak vele összejönni hanem a 30-asokat választják?


Mert ez úgy ahogy van egy marhaság.

2021. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem igaz. Ostoba általánosítás.
2021. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Noren1989 ***** válasza:
31%

Speciel az elmúlt 10évben felszedett 20kilóval kerültem be a normàl testtömeg indexbe.


És persze, nem zabàlhatok 11utàn pizzàt màr...jajj

2021. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%
#4-es vagyok.Azért,amiért EGYES,mégegyszer hangsúlyozom EGYES nők is elengedik magukat szülés után,és elhíznak."Megvan,amit akartam(férj/feleség),most már nem kell foglalkozni magammal."
2021. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!