Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a férfiak 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a férfiak 30 felett egyre jobban satnyulnak?

Figyelt kérdés

22-25 év körül vannak a csúcson. Erősek, izmosak, délcegek. (Már aki, van azért kivétel, aki egész életében selejt.) Aztán már egyre jobban csökken a teljesítményük. Az anyagcsere lelassul, addig ehettek, amit akartak, utána szaladnak fel a kilók. Főleg hastájékon, rengeteg pocakos 30 éves látni mindenfele. A hajuk ilyenkor már tuti ritkul, de ismerek többet is, aki a 20-as évei elején indult kopaszodásnak. Sportolók közt is öregnek számítanak már a 30-asok, egyszerűen nem veszik fel a versenyt a fiatalokkal.


És ez csak a krém, azokról ne beszéljünk, akik soha nem voltak helyesek, jótestűek.


Persze van egy-kettő, aki vehet egy élő pinababát egy kis pénzért, de hát azok olyanok is. Ők csak a pénzzel tudják magukat az evolúciós versenyben tartani, ami valljuk be, eléggé szánalmas, nincs, aki ne nevetné ki az ilyeneket.


A legenda szerint a legjobb formában lévő, leggazdagabb egyedek is csak kövér hatvanas nőket kaphatnak meg. Mi értelme a férfiak életének?



2021. febr. 14. 20:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
42%
Igaz.
2021. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%

Férjemre igaz. 35 évesen ismertem meg, jó izmos volt, arca szép feszes. Most 40 éves, apa pocakja lett, s el kezdett ráncosodni es őszül.

Ennek ellenére nekem így is tetszik, bár a pocakja vetélkedik az enyémmel, pedig en várandós vagyok! :)

2021. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos igaz, 35 év felett minden férfi megcsúnyul.
2021. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

De jó, hogy a valódi életben nem a Gyakorikérdések a mérvadó.


Azért a valóságban nem írják le így ennyire a 30-asokat

2021. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
66%

Nekem olyan 30-tól kezdődik A Férfi.

De nem a kopaszodókra gondolok.

Én inkább azt látom, hogy 40 felett kezdenek lefele amortizálódni.

2021. febr. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy férfi ismerősöm 34 éves. Van egy kis pocakja valóban de rendszeresen jár edzeni. A személyisége és a kisugárzása, nagyon megnyerő. Sok barátnője volt és jelenleg is párkapcsolatban él.

A külső másodlagos, fel kéne már fogni végre. Kopaszodnak a pasik, na és akkor mi van? Állhat az jól bárkinek.

2021. febr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
29%

13


Hát még a nők... :(

2021. febr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%
Tudom utolsó, köztudott hogy Magyarországon a férfiak sokkal jobban néznek ki mint a nők :D
2021. febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18.


Egy szóval se mondtam ilyet,pont ugyanolyan szarul néznek ki. Tisztelet a kivételnek.

2021. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez butaság.
2021. febr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!