Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lenne ciki elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne ciki elmenni az exemhez nőgyógyászati vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Még az egyetemi éveink alatt 2 évet jártunk. Aztán sajnos elhunyt az anyukája és erre eléggé ráment a kapcsolatunk. Nagyon szerettük egymást, de nem ment így a dolog, azért közös megállapodás volt a szakítás. Ennek 5 éve, azóta mind a ketten elvégeztük az egyetemet, ő ugye nőgyógyász lett. Most eléggé kéne egy doki, és ő rendel a legközelebb, mert a másik doki nyugdíjba ment. Viszont eléggé megalázó lenne bevallani hogy 5 éve senkivel nem voltam, ő volt az utolsó. És maga a helyzet is nagyon fura lenne. Mit gondoltok? Be merjem vállalni? 27N

2021. febr. 15. 00:00
1 2 3
 11/26 kerjoz ***** válasza:
8%
azt értem h miert kellene megmondanod h mikor volt utoljára ?? ...inkább azt mondom h ha normál koztetek a kapcsolat, ak miértne mennék? ..orvoshoz mész!
2021. febr. 15. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
hát bennem ilyen fel sem merülne az tuti:D nem nehéz másik dokit találni...
2021. febr. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
De máshogyan esélyem sincs legalább csak látni személyesen.
2021. febr. 15. 05:40
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Ahha, hogy itt van a kutya elásva. Nem az orvoshiány a probléma, hanem ahogy a #10 írta, így akarod valahogy visszacsábítani. Ne. Tényleg. Nagyon gáz lenne.

Inkább írj neki FB-n, hogy láttad a közelben rendel, és gondoltad ha van egy kis szabadideje, találkozzatok egy kávéra valahol és beszélgessetek. Ha már úgyis békésen váltatok el, egy próbát megér a dolog, max le fog rázni, de akkor meg akkor is lerázna, ha bármi más módon közelednél.

2021. febr. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát akkor kibújt a szög a zsákból, nem nőgyógyász kell neked, hanem csak látmi akarod. Elég olcsó húzás, nyilván tisztában van vele, hogy lenne lehetőséged máshova is menni, az egész országban nincsen olyan eldugott videék, hogy ne lenne nőgvyógyász pár 10 kilóméteren belül. Jómagam is pont most fogok másfél órát buszozni pestre a dokimhoz, mert rossz a kocsim és senki se tud elvinni, a vizsgálat meg muszáj.

Tehát, ha csak a személyes találkozó a vágyad, akkor annak nem ez a módja és ettől függetlenül is könnyen lehet, hogy etikai okokból nem is fogad, akkor meg még sokkal kellemetlenebb is, de mondom, eleve átlátszó az egész szándék, hogy pont hozzá muszáj menned, nyilván egyből levágja, hogy csak a kontaktot keresed vele és simán tudnálk máshoz menni.

Én nem aláznám meg magam ilyesmivel. Keresd fel üzenetben először, aztán ha hajlandó bármi továbbira, akkor majd elválik mi lesz.

Ha sehol nem tudod elérni, annak meg nyilván oka van, amire nem az a megoldás, hogy vizsgálatra jelentkezel nála, nem is értem hogy jut eszedbe.

Mindettől a nőgyógyászokat marhára nem érdekli kivel és mikor voltál utoljára, fel nem foghatom milyen módon vízionáltad azt, hogy kiderülne, vlel voltál együtt utóljára, hacsak nem kötöd az orrára.

Azt, hogy élsz-e aktív szexuális életet előfordulhat néha, hogy megkérdezik, de akkor is elég az igen vagy nem, nem fontos, hogy 5 éve, vagy fél éve nem. Nemi betegségek esetén más, mert akkor a partnert is kell kezelni, de ott is rád bízzák a tájékoztatást, neked meg inaktív szexuális élet mellett nem is lehet ilyesmi bajod, ergo nem kerülne az orvosnál szóba. Tehát eleve nem értem mi ez az agylövés, hogy majd valami úton kiderülne, hogy vele voltál utóljára, mert nyilván nem releváns infó és ha nem rágod a szájába, nem fgoja kérdezni.

Amúgy sem ez lenne a "megalázó", mivel szóba sem kerülne, hanem az, hogy átlátszó indokokkal direktben őt keresed, mintha nem lenne nőgyógyász hadrafogható a környéken. Nyilván oka van annak, ha ő volt az utolsó partnered és ezek szerint azóta is visszavágysz hozzá, de ha ez kölcsönös volna, gondolom valahogy megkerestt volna téged, én nem mennék le ilyen szánalmas próbálkozással kutyába, de te dolgod...

2021. febr. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég gáz, ne haragudj... Főleg bejelenteni hogy nem voltál azóta senkivel 🤦‍♀️
2021. febr. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

13-ra:

Jaj, hát miért nem írtad le ezt is a nyitóban!

Tehát újra össze akarsz vele jönni!


Ebben az esetben se tanácsolnám, hogy így próbálkozz be nála. Ennél sokkal egyszerűbb és egyenesebb, ha felhívod, hogy régen hallottál felőle, szívesen leülnél vele egy kávéra. Ha egyedülálló, akkor 99%, hogy belemegy, és van esély, hogy újra tudjátok kezdeni.

2021. febr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hozzá mennék
2021. febr. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez borzasztó megalázó szerintem.

Ha újra találkozni akarsz vele, arra más módok is vannak.

2021. febr. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
#6 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2021. febr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!