Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-22 év körüli nők! 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-22 év körüli nők! 30 éves férfi idősnek számít nektek, vagy inkább pont ez a korkülönbség az optimális?

Figyelt kérdés
2021. febr. 16. 12:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%

Én ennyi idősen teljesen más korosztálynak éreztem a harmincasokat. Teljesen más életszakasz. Persze külsőleg vonzó, de komoly kapcsolatra nagy különbség.

Most vagyok 25, a barátom 29, ez pont jó különbség nekem, néha még így is előjön, hogy én még úgy érzem pár évig ráérnék a gyerekkel, ő már évek óta szeretne. Én még egyetemre járok és mellette össze-vissza munkarendben dolgozom, neki már van egy stabil pozíciója.

Persze ott van amit az utolsó ír, de ebben benne van az a kockázat, hogy az a csávó bizony meg is ragad ezen a tengő-lengő szinten, ami a nőnek pár év múlva már kevés, és elhúz a pasi mellett. Plusz én pl mindig is dominánsabb párra vágytam, soha nem kívántam volna irányítani egy kapcsolatot. Ettől függetlenül lehet jó vége is, van ilyen példa a környezetemben.

2021. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
18%

Az optimális az egyenlő kor.


Csak a személyiség számít.


20 éves koromban volt 32 éves párom. Jó volt.

2021. febr. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
32%

Én 23 voltam, mikor megismertem a páromat aki 32 volt akkor. 1.5 évvel később elvett.

Mindig is idősebb pasi volt a célom. Sokkal érettebbek, van életcéljuk, nem "bulikázni" akarnak folyamatosan.

Van egzisztenciájuk. Fel sem merül bennük, hogy mozi/vacsi egyéb randikoltseget felezzenek.

Tapasztaltabbak is, és tudják, hogyan kell báni egy NŐVEL, ráadásul, mivel fiatalabb vagy, odateszik magukat 100%-ban.

Mindig húztam, hogy "vénf*sz", ő meg mindig lekislányozott. Most, majdnem 10 evvel később, meg elmondta, hogy akkor neki ez egy löket volt, hogy ne zabáljon, es néhanapján sportoljon.


Attol függ mi a célod. Ha gyereket akarsz stb. akkor érdemes idősebb férfival kezdened, ha még bulis eletszakaszban vagy, akkor nem biztos, hogy jó döntés.

2021. febr. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én 31F vagyok.


Hasonló korosztályt keresek párnak. Sajnos a sok nőt elriaszt ha azt mondom hogy költözzünk össze egy albiba majd vegyünk fel egy jó nagy lakáshitelt aztán gyerek/család :D


Szóval nem mind áll készen a nagybetűs életre. A másik hogy valamiért jobban tudok szeretni egy fiatalabb nőt mint egy idősebbet meg sokkal komfortosabb is. Nekem nagyon tetszik amikor valakiről tudok gondoskodni. Most tanulok rendesebben sütni főzni is. Ha lesz egy fiatal párom annak a kisujját sem kell mozdítania az is biztos XD

2021. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

20-22 évesen még keresem a saját utamat is. Először azt akarom megtalálni. A 30-asok még túl idősek. Jó esetben nekik már megalapozott, kész életük van - amibe nem illik bele még az én önfelfedezésem, mert ahhoz tér kell, hbázási lehetőség, ami gyerekkel, hitellel nem fér bele -, rosszabb esetben meg, ahogy előttem írták, pont azért néznek fiatalabbak után, mert még éretlenek, és akkor meg túlnövöm majd őket - az se jó kilátás.

Ha meg már kész, érett férfi, akkor nem akarok mellette kis kamaszlány lenni, egyenlő kapcsolatot akarok. Nem csak én tanulni tőle, hanem közösen fejlődni, egymást alakítani, együtt tanulni.

Amúgy is, legtöbben a szép fiatal test miatt akarnak huszasokat, vagy mert azt hiszik, ők még naivak és nincs annyi igény? Mindenesetre én is vonzó partnert szeretnék és 20-22 évesen nekem a 20-25 éves korosztály a legvonzóbb testileg is. Emellett hasonló életszakaszban jobban megértjük egymást, egyenlőbb a kapcsolat. Szerintem egy érett, magabiztos férfi 30 évesen nem még szinte kamaszlányok után koslat, hanem értékeli a vele egyidős, érett, még mindig fiatal, de kibontakozott nőket. 30-asként majd egy ilyen 30-as partnert szeretnék, nem pedig egy 40-est, aki talán már nézegeti az újabb 20-as generációt, vagy csak azért vagyok még érdekes neki, mert örül, hogy fiatal trófeája van. Ne a fiatalságom és szépségem miatt hordozzon tenyéren, hanem emberileg lássa bennem a társat. Egy 30-as pasi miért/mit lát többet egy tapasztalatlanabb, szárnyait próbálgató 20 éves lányban, mint egy érettebb, kiforrottabb 30-as nőben? Vagy ő kevés a korához képest (ami idővel probléma lesz), vagy én lennék kevés neki így fiatalon.


Persze lehet, a fentiek már 25-30 éves koromra nem lesznek már érvényesek, de most a felnőttkor küszöbén még nagyon más világnak látom a kettőt.

De tényleg, őszintén férfiak! A testieken kívül mi vonzóbb egy 20 éves lányban, mint egy korban hozzátok illőben, egykorúban? Ha csak a testiek, akkor nem túl sekélyes és megalapozatlan a fiatal lányok után futni? Nem fogok kötözködni meg senkit szidni, tényleg szeretném érteni. Úgyhogy nagyon megköszönném, ha valaki elmagyarázná.

2021. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#14-es voltam

"De tényleg, őszintén férfiak! A testieken kívül mi vonzóbb egy 20 éves lányban, mint egy korban hozzátok illőben, egykorúban? Ha csak a testiek, akkor nem túl sekélyes és megalapozatlan a fiatal lányok után futni? Nem fogok kötözködni meg senkit szidni, tényleg szeretném érteni. Úgyhogy nagyon megköszönném, ha valaki elmagyarázná."


Nekem konkrétan az tetszik benne, hogy lehet róla gondoskodni. Jobban férfinak érzem így magam. A testiség dolog meg nem igaz. 30 felett is bőven vannak bombatestű nők.


A másik meg 30 felett azért akadnak szép számmal akik kicsit be vannak gyepesedve. Én meg azt utálom. Meg sokkal anyagiasabbak. Illetve sokan már nem tudnak úgy örülni egy pl randinak mint 20 x évesen. Persze ez egy durva általánosítás volt.

2021. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Az egy korú az ideális.

Csak a személyiség számít.

2021. febr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!