Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, hogy kettesben szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy kettesben szeretnék lenni a lányommal?

Figyelt kérdés
A kislányom márciusban ünnepliv12 szülinapját. Szeretne egy hétvégére menni ajándék-ként. A párom (aki nem az apukája, és nem élünk együtt) rossz néven vette, hogy egyedül megyek vele hétvégézni. Az ő szülinapján vele voltunk kettesben, akkor a lányommal miért ne tehetném?!
2021. febr. 16. 18:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

A legnagyobb jóüindulattal mondom, mert egy 12 éves ezt nem feltétlen követi nyomon, hogy tervezzétek jó előre meg pontosan mit is szeretnétek, ugyanis márciusban még nagy valószínűséggel nemigen lehet "hétvégézni" sehol.

Szinte biztos, hogy semmi nem lesz még nyitva, sem olyan hely, ahol programok vannak, sem étterem, sem fürdő, megszállni pedig akkor még üzelti út kivétzelével szinte biztosan sehol sem lehet.

Ő erre nyilván nem gondol. nagy valószínűséggel maximum kirándulni tudtok majd elmenni, de akkor is haza kell ugye menni éjszakára, ha nincsen hol megszállni. esetleg vásárolni, bár nyilván az nem egy egész hjétvégés program és 12 évest könnyen lehet nem is köt le, pláne ha azt veszem, engem felnőtt nőként is a víz kiver, ha be kell tenni a lábam muszájból egy bevásárlóközpontba, no de az én vagyok, nem ti.

Szóval a március lassan itt van, nemigen lehet majd még, maximum rokonlátogatni, kirándulni, együtt főzni este, vagy rendelni valamit, szóval szerintem készítsed fel arra, hogy béár nagyon vonzó és szívmelengető program és remek, hogy erre vágyik, igencsak szűk lehetőségek lesznek akkor még afent említett 1-2 dolgon kívűl bármit is csinálni és megszállni is maximum rokonnál, ismerősnél, ha kirándultok.

2021. febr. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm nyaralójába mennénk /megyünk.
2021. febr. 17. 07:46
 13/13 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen is szeretek anyával "csajos hétvégét" tartani. Apám nem szól bele. Ő addig itthon elvan:D
2021. febr. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!