Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet manapság olyan férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet manapság olyan férfit találni, aki nem szeretne gyereket vállalni az élete során és elégedett azzal ha a párjával boldogságban eléldegélnek kettesben?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 12. 19:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Lehet.
2019. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Igen. Elkepzelhetonek tartom, hogy megelegszek egy boldog kapcsolattal.


31

2019. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Facebook-on vannak childfree csoportok, lépj be egybe.
2019. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
Anno szintén erre vágytam. Ezzel pedig biztosan nem csak én vagyok így, szóval biztosan tálalsz majd egy ilyen férfit.
2019. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

Vannak mem is kevesen, akik ugyanezt keresik, amit te, csak férfiak.

Ahogy már írták előttem: Facebook. Van kifejezetten társkereső csoport is gyermekmenteseknek.

A sima childfree csoportban én is bent vagyok anya létemre, mert én birom őket, sok elgondolkodtató posztjuk van, ráadásul én is járok gyerekmentes programokra a párommal, meg barátaim is vannak köztük.

2019. ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
Én ilyen vagyok pl. 22/F.
2019. ápr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

Lehet, és van is, és lesznek is, és voltak is.


Én/Mi már 30-as korosztály vagyunk, 30-as éveink elején járunk, és az osztályomból volt általános abból maximum a felének van és a többi nem is akar.


A középsulisok közül már több mint a felének van, talán 1-2 számmal, de ott se akar mindenki.


Ez csak egy szemlélet ha magam körül nézem.


amúgy meg nem kötelező, sokszor a szülők sírdogálnak morcosak azért, hogy nincs unokájuk, mondjuk ezzel az én anyám is az agyamra megy, de nem nekik csinálunk gyereket :)

2019. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
Sok ilyen férfi van, de nagyon fontos a tiszta kommunikáció. Ha valaki még nem biztos benne, hogy akar-e a későbbiekben, azzal már az elején tisztázni kell, ha te biztos vagy az elhatározásodban. Nehéz kiszűrni, hogy ki gondolja komolyan, és ki reménykedik benne, hogy majd meggondolod magad.
2019. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem tartom valószínűnek, hogy szeretnék a későbbiekben. Sosem voltak anyai ösztöneim, nem tudnék bánni gyerekkel, a szülési procedúrától, annak gondolatától pedig egyenesen rosszul vagyok.
2019. ápr. 12. 20:33
 10/23 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok és azt kell mondjam, hogy hasonló beállítottságú nőt találni szinte lehetetlen. Ha az elején nem is akarnak, amint beérik a szerelem, másra se vágynak sokan. Tűt a szénakazalban. Főleg ha valamiért úgy érzik, hogy jó apa lennék. Én viszont soha nem akarok, amire jó okaim vannak és ezen egy nő sem tud változtatni. Ez van, nehezített pálya.
2019. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!