Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van bűntudatom a masztiz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van bűntudatom a masztizástól?

Figyelt kérdés
Tegnap este masztiztam elsőre, és most olyan bűntudatom van. (Lány vagyok)
2010. aug. 17. 12:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

én is így vagyok .. :(

16/l

2010. aug. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nemtudom miért van bűntudatod, ez természetes dolog :)

mindenki masztizik :P :D

2010. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

Isten megfog büntetni:D

Ez csak az előjel:D

Ilyet..XD Bűntudat..XD

2010. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
ne aggódj ilyen miatt.. ez természetes.. nagyon aranyos tud lenni ha ilyen egy lány :D
2010. aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
én úgy vagyok vele hogy elkezdek masztizni minden jól megy mikor elélvezek akkor meg tiszta izé vagyok hogy mégis mit csinálok, úr isten, stb. de aztán folytatom tovább :D
2010. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg így neveltek, hogy bűnként éld meg. Tudd meg, nem az! Ez egy teljesen természetes dolog, és fontos, hogy kitapasztald, hogy mi esik jól. Minél inkább ismered a tested, annál könnyeben tudod majd elmondani a partnerednek később, hogy számodra mi esik jól, és így sokkal jobb lesz a nemi életetek. Mert ha még te sem tudod, hogy mi esik jól, hogy várhatod el a párodtól, hogy ő tudja :)
2010. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2010. aug. 17. 12:44
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem eléggé baj, hogy bűntudatod van miatta, meg furcsa. Mi miatt érzel ilyesmit? Mi rossz van szerinted az önkielégítésben?


19/L

2010. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ezel én is igy voltam anno 14 évesen..

de aztán meg szeretem a dolgot :D

persze volt azt mondtam magamnak na jo van eröl le szokunk..de hát nem lehet :D

még most is szoktam :D F/23

2010. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

jaja .. pedofil vagyok... 16 évesen... húú köszi.. te is rájöttél az igazságra.. ..

amúgy meg mit kell egyből támadni a másikat.. a furcsának találod akkor megkérded hogy értette .. nem le pedofilozni..

legalábbis kulturált embereknél így szokás..!!!!!!!

2010. aug. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!