Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha a párotok írna egy SMSt PL. Csütörtök reggel 5:41kor,azóta kilenne kapcsolva, de megtudnátok hogy aznap volt egy kimenő hívása egy azonos nemű illető felé, semmit nem tudnátok róla, és a hozzátartozója aztmondaná hogy?info lent

Figyelt kérdés

Aztmondaná hogy megcsal, de a telefonját otthon hagyta stb??

Mit tennétek ilyenkor?

A hozzátartozókról tudni lehet, hogy szeretnek nem igazat mondani



2021. febr. 21. 01:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Hogy miért kell egy anonim oldalon rébuszokban beszélni, sose fogom megérteni...

Én szilvásbuktát csinálnék.

2021. febr. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert tanácstalan vagyok nagyon és elvagyok keseredve
2021. febr. 21. 01:28
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

He? Szóval, csütörtök óta nem is tudod, hogy mi van a másikkal?


Az #1-est meg nagyon adom.

2021. febr. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem, nemtudom. Ilyen még nem volt.
2021. febr. 21. 02:05
 5/14 A kérdező kommentje:
a 9 hónap alatt
2021. febr. 21. 02:05
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

A tapasztalatom az, hogy a homályos feltételezéseken, és logikailag nehezen összekapcsolható állításokon alapuló vádaskodások majdnem mindegyike hamis. Nem mondom, hogy 100%-ban azok, de a 95% már reálisnak tűnik.

Eleve sokan vannak, akik egyszerűen szeretnek a másiknak rosszat okozni. Az ilyen "én biztos vagyok benne, hogy megcsal" kezdetű állítások mögött döntő többségében rosszindulatú, aljas, irigy emberek állnak, akiknek már az is fáj, ha másnak valami sikerül.

De lássuk a tényeket is!

Szóval telefonált egy ellenkező neművel. Az ugye megvan, hogy a bolygónk lakosságának kb. a fele ellenkező nemű? És az ugye megvan, hogy az ember nem csak azzal telefonálhat, akivel dug? Sőt, kapcsoljuk össze a kettőt: bárkit hív az ember, kb. 50%, hogy ellenkező neművel fog beszélni. Akkor is, ha pizzát rendel, akkor is, ha az internetszolgáltatója ügyfélszolgálatát hívja, de akkor is, ha a munkatársát hívja, hogy megbeszéljék a másnapi feladatokat. Szóval ez ennyire nem érv.

Az, hogy napok óta semmi kommunikáció nincs köztetek, az már nagyobb gáz. Nem tudom, hogy ez mennyire megszokott, de ha egy ember kapcsolatban van, legalább naponta egyszer akkor is illik életjelet adni magáról, ha nagyon elfoglalt. Persze, önmagában ez sem jelent semmi biztosat. Főleg, hogy lövésünk sincs a kapcsolatotokról.

2021. febr. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Dimitrij vagy, tehat egy csajjal talalkozott a nod, es a csaladja hazudos.
2021. febr. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

9 hónap 😂😂😂 az aztán hosszú kapcsolat


Nem hinnék senkinek, amíg nem látok bizonyítékot.

2021. febr. 21. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit írt? Hozz egy liter tejet vagy köztetek vége.?
2021. febr. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem ártana tudni, hogy mit írt, meg a kapcsolatotokról valamit.
2021. febr. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!