Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek nem megy a csajozás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nem megy a csajozás, miért erőltetik, mi értelme van ennek?

Figyelt kérdés

A folyamatos kudarchoz nem kell különösebben ócska embernek lenni, elég ha kicsit bénább az arcod és kész is, máris nem leszel megfelelő a nők számára. A többiről nem is beszélve. Miért ez a munkád, miért van ez, miért van az, stb.


Olyan 25 éves koromig aktívan próbálkoztam, ismerkedtem ezerrel. Folyamatosan elutasításokat kaptam. Aztán megráztam magamat és onnantól kezdve nemn csúsztam tovább a nőkért.


S érdekes módon mióta nem hajkurászom őket, jobban érzem magam.


Nem mondom hogy nem lenne jó egy szerető nő, viszont most már nem érzek kényszert a hajtására.


Aki folyamatosan pofára esik és sose felel meg a nőknek, higgye el hogy nem benne van a hiba, hanem a nők elvárásai magasak.Miért nem vesznek egy nagy mély levegőt és lépnek tovább?


Nők nélkül is van élet.


F/30


2021. febr. 21. 09:57
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
98%

"Nők nélkül is van élet."

Akkor mit írogatsz állandóan róluk? :)

2021. febr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
97%

"higgye el hogy nem benne van a hiba"


Még véletlenül sem te vagy egy alkoholista debil.. ááá nem. A nők hibája minden.

2021. febr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
89%

‘A folyamatos kudarchoz nem kell különösebben ócska embernek lenni, elég ha kicsit bénább az arcod és kész is, máris nem leszel megfelelő a nők számára. ‘


kezdjuk ott, hogy ez hatalmas nagy f@szsag, de altasd csak magad, ha jobban esik.


egyebkent meg igen, van elet a nokon tul es ami nem megy, nem kell eroltetni, DE akkor mi a francert nem tudsz leszakadni a temarol es miert irsz ki napi 2-3 kerdest a nokrol (altalaban gyulolkodo stilusban)?! egyaltalan, miert latogatod a ‘felnott parkapcsolatok’ rovatot, ha ennyire frusztral a tema es ennyire nem akarsz ezzel foglalkozni?!

2021. febr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

2: nem vagyok aktív alkoholista jelenleg.

3: miért f@szság? ilyenek vagytok.


azért látogatom a topikot hogy felnyissam más pasik szemeit is.

2021. febr. 21. 10:14
 5/44 anonim ***** válasza:
47%
Nézd, bemagyarázhatod magadnak hogy jól megvagy nők nélkül meg szingliként, de saját magadnak hazudsz. Az ember alapvetően egy társas lény. Az is jó nem görcsölsz rá túlzottan a csajozásra, szerintem megérzik a nők. Nem baj hogy nem vagy annyira jóképű mint egy filmszínész, én sem vagyok nyugi :) . De! Ettől függetlenül megpróbáltad magadból a legjobbat kihozni külsőleg? Ha így teszel, az a kisugárzásodon is meg fog látszani. És járj emberek közé, ne csak kockulj otthon.
2021. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
89%

ezt mar ezerszer elmagyaraztuk, de keptelen vagy felfogni, pedig meg csak nem is kene rank hallgatni, eleg lenne, ha kimennel az utcara es szetneznel: eleg sok atlagos vagy csunyabb, pocakos, nem is tul gazdag vagy okos pasinak van noje.


arrol nem mi tehetunk, hogy te csunya, csoro alkeszkent csak a babaarcu topmodelleket veszed noszamba.

2021. febr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
JELENLEG nem vagy:DDDD
2021. febr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
97%
Nem nyitod fel senki szemét, hiszen nincs miről és ha lenne, akkor is csak egy kétségbe esett és magányos alkoholista képét mutatnád, aki utálja a nőket, mert (jogosan) sose kellett nekik.
2021. febr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

"csunyabb, pocakos, nem is tul gazdag vagy okos pasinak van noje."


Nem, nincs nekik. Nem látok csúnya pasikat nővel. Illetve látok. Havonta egyszer.


"arrol nem mi tehetunk, hogy te csunya, csoro alkeszkent csak a babaarcu topmodelleket veszed noszamba."


Végigjártam a skálát, egészen visszataszító nőknél is próbálkoztam. Ugyanúgy piros lapot adtak mint a szebbek.

2021. febr. 21. 10:24
 10/44 A kérdező kommentje:

"akkor is csak egy kétségbe esett és magányos alkoholista képét mutatnád, aki utálja a nőket, mert (jogosan) sose kellett nekik."


Kétségbe esve nem vagyok. Ja és nem utálom a nőket. Nem kellettem nekik, ez tény. És?

2021. febr. 21. 10:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!