Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mindig minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mindig minden lány után megfordultok?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy szembe megy veled ez csaj,és utána fordultok,megnézitek a fenekét?

Csak azért kérdezem,mert mostanában mindig ez van velem,megyek az utcán,és mindig megfordulnak mögöttem,utánam néznek,és látom hogy a fenekem nézik,és ez zavaró egy kicsit:S16/L


2010. aug. 17. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezzel azt akarja 1-2 ember megmutatni, hogy micsoda fééérfi.. én pl még nem csináltam ilyet, mert hogy mijafrancnak forgolódjak alapon.. :D amugy ezt bandásan, vagy egyedül csinálják?
2010. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

"látom hogy a fenekem nézik"


Hogyan látod??

Csak nem te is megfordulsz??

2010. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fel van szerelve a fejére egy IFA visszapillantótükre.
2010. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a leirtak alapjan aki ezt teszi, az neked is bejon, mert te is megfordulsz utana, nem?:D


amugy en nem minden lany utan fordulok meg, csak akinek jo az alakja.(fej ilyen esetben nem szamit)

2010. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

nyugi

lehet csak röhögnek rajtad mert randa vagy és nem a feneked nézik

2010. aug. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Persze,én is megfordulok,szinte mindig,de egyébként is feltűnően nézik,nem lehet nem észrevenni.

Utolsó:Az is meg lehet!Megfordult már a fejemben,hogy biztos azért néznek,mert ronda vagyok,vagy mert nem vagyok pálcika a többi csajhoz képest:)

2010. aug. 17. 15:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a jó seggű csajokat nézem meg, utánuk is fordulok, mm nyam nyam imádom a szép nagy formás popsikat, a mindenem egy szép nagy női segg:) *_*

Nem tudom ez miért zavar téged, én pl örülnék ha a csajok megnéznének.

20f

2010. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

felejtsd el felvenni a pólód.

akkor senki nem fogja nézni a fenekedet.

2010. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha tetszik a lány akkor igen, megfordulok.

21f

2010. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

csak a magányos fiuk néznek utánad általában

és ha jó a segged légy rá büszke

és igen minden nőt megnézek aki tetszik nekem gondolom te is minden fiut megnézel ha tetszik neked nem??

2010. aug. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!