Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » PaSik! Ti is megfordultok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PaSik! Ti is megfordultok egy csinos lany utan, ha baratnotok van, akit szerettek? Csajok! Titeket zavarna, ha a pasitok a csajok utan megfordulna? Kort es nem-et kerek.

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 16:03
1 2 3 4 5
 1/50 anonim válasza:
59%
én 17/L vagyok hát ez lánytól függő van barátnőm aki 'segít ' csajozni a pasijának tud róla hagyja h beszéljenek msn-en meg ilyenek ...d epl én nme szeretem ha ilyeneket mond de ha mond mindig megbánja és elvicceljük utána mint mindent:D:D:D:D
2011. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm jelenlétében semmiképpen, de egyébként sem valószínű.
2011. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
55%

Megnézem hát hisz hűséget ígértem nem vakságot :D 18

nem

2011. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
62%
Engem zavarna. Ha más nő jobban tetszik neki akkor legyen vele. Megteszek mindent, hogy kevés nő nézzen ki jobban nálam akkor elvárhatom, hogy engem nézegessen és ne mást.
2011. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
47%

Őszintén? Ha a barátnőmmel vagyok akkor, ha nagyon feltűnő jelenség, akkor "kicsit".Úgy, hogy ne vegye észre. Nem vagyok vak.


23/F

2011. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
85%

Hat éve vagyunk egy pár, észreveszem, hogy átfut a tekintete más lányokon, de ő azt mondja, hogy "Nem azt nézem, hogy nő, hanem azt, hogy ember.", tehát nem konkrétan a nőies dolgokat veszi figyelembe. Szerintem ez baromság, persze, hogy legelteti a szemét, most jön az a tipikus mondat, hogy hűséget fogadott, nem vakságot.

Engem egyébként zavar, igen, elég komoly kisebbségi komplexusom szokott lenni ilyenkor, de ez van. :) (Mondjuk ha pofátlanul utánuk is fordulna, azt már nem tolerálnám.)

20N

2011. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
77%
Szia. Nekem a férjem megnézi, és van hogy én is. Ha valaki szép, vagy csinos, miért ne néznénk meg? Egy jóképű férfit is megnézek. De ez nem azt jelenti, hogy megcsalnám, csak megállapítom, hogy csinos/jóképű vagy sem. És nem, nem zavar ettől még engem szeret :) 28/L
2011. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy a barátom megnéz más lányokat is, én is megnézek egy helyes fiút mikor szembe jön velem az utcán. Ezzel nincs semmi gond, viszont ha együtt megyünk az utcán és azt látnám, hogy bunkó módon lesi a szembe jövő csajt, majd kiesik a szeme, sőt még utána is fordul mikor az én kezemet fogja, na ekkor viszont baromi ideges tudnék lenni. De ilyenre még nem volt példa. :)


17L

2011. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
30%
barátnőmmel vagyok akkor persze nem bámolok meg egy jo csajt max rápillantok ha nincs ott akkor azért megnézem magamnak. amugyse azért vagyok a barátnőmmel mert a világ legszebb nője és nincs nála szebb hanem mert szeretem és összeségébe ő kell nekem. és ezzel az aktuális barátnőim is tisztába szoktak lenni.
2011. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 AVATAR282827 ***** válasza:
71%
16.05 ös válaszolónak 100% igaza van...az hogy megnézünk másokat, nem azt jelenti hogy nem a párunkat szeretjük...
2011. máj. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!