Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedvelhet vagy miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvelhet vagy miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

2 hónapja új munkahelyem van, ahol megismertem egy nagyon kedves,rendes srácot. Én házas vagyok papíron, ő ennyit tud rólam, azt viszont nem, hogy hónapok óta külön élünk már, nem vagyunk együtt lassan 1 éve.


Többen kezdtünk az új helyen együtt. Volt pár együtt töltött, betanuló nap és feltűnő volt, hogy gyakran rá néztem és ő is pont engem nézett. Gyakran volt 1 - 1 kedves szava felém. Ami feltűnt, mert egyedül ő volt ilyen aranyos velem. Sok sikert kívánt nekem stb. Mindig kedvesen mosolygott rám. Bemutatkozaskor megjegyezte, hogy nem talált még rá a szerelem, így tudom, hogy szingli.


Egyik nap láttam őt, ment haza autóval, én ellentétes irányba sétáltam az autómhoz és rögtön észre vettem, hogy felém figyelt az autóból.


Majd pár nappal ezelőtt találkoztunk a bejáratnál, ritkán látom egyébként mostanság. Na a lényeg az, hogy most csak egyedül volt, én sajnos nem... láttam, hogy örülve figyelt fel rám, hogy ott vagyok, kérdezte mi újság van stb..... és ami nagyon érdekes volt, teljesen lefagyott, elmélyülve nézett rám, én rá, már rendesen kínos volt, hogy egymást bámulva elakadt mindkettőnk szava, mert velem volt 1 kollega. Végül én törtem meg a csendet egy elköszönéssel. Majd mondtam, hogy képzésre kell mennem, és hogy hova. Erre kedvesen mosolyogva megjegyezte, hogy én ott lakom.


Tök zavarban vagyok mellette, nem értem miért. De jól érzem, hogy ő is?



2021. febr. 22. 18:48
A kérdező szavazást indított:
Kedvel
Játszik
Félre értem
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hiazi lehetne egy házas nő szeretője.
2021. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én azt érzem, hogy kedvel, de szokatlan ez a viselkedés. Hogy lefagy a tekintete rajtam, ha egymás szemébe nézünk. Zavarban lenne? Vagy túl képzelem?
2021. febr. 22. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Puhatolozik felméri a terepet meddig mehet el.

Nem komoly kapcs ban gondolkodik az biztos.

2021. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Végül is mi lett veletek?
2021. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!