Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kedvelhetnek úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kedvelhetnek úgy általában az emberek?

Figyelt kérdés
Csendes vagyok, de próbáltam már beszédesebb lenni, de akkor sem kedveltek meg jobban pl. az osztálytársaim. Ők még sem közeledtek felém, nekem meg már elegem van abból hogy mindig én szóljak másokhoz.
2015. jan. 17. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva, talán nem jó a kisugárzásod.
2015. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nincs benned semmi amit érdekesnek találnak,legyél kicsit a központban.
2015. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bandi6891 ***** válasza:
Majd megtanulod hogy nem kell hogy mások megkedveljenek,elég csak 1-2-há' ember akik fontosak neked,a többi 90 csak azt érdemli hogy levegőnek nézd őket vagy annak se,további 8%-al egyéb témákról beszélgess,de csak annyira hogy gyakorold az anyanyelved.
2015. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!