Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom miért akar mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért akar mindig nálam aludni?

Figyelt kérdés
Hétköznap nem szokott itt aludni, de péntektől vasárnapig itt alszik nálunk. Már meg sem kérdezi hogy szeretné hogy itt aludjon nálunk, hanem csak bejelenti hogy itt alszik és hozza a cuccait.
2021. febr. 22. 22:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Mert csúnyán szólva már odaszokott. Mióta vagytok együtt?
2021. febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
3 hónapja.
2021. febr. 22. 22:10
 3/22 anonim ***** válasza:
34%
Szexelni akar veled.
2021. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De szexelni akkor is szoktunk ha nem alszik itt.
2021. febr. 22. 22:14
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Hétköznap szoktatok találkozni? Mi a barátommal így csináltuk, mig nem éltünk együtt. Hétköznap maximum egyszer tudtunk találkozni, és így a hétvégéket péntek estétől, hétfő reggelig együtt voltunk.
2021. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Szoktunk de nem mindennap, max 2-szer.
2021. febr. 22. 22:16
 7/22 anonim ***** válasza:
41%

Mennyi idősek vagytok?

Szerintem ő szépen, sunnyogva menekülne már otthonról..

2021. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
44%
Az hogy nem kérdezi meg az kicsi problémás. Mert persze "érezd magad otthon", de attól még... Egy regénybeli szereplőre emlékeztet (mindegy milyen nemű), az ifjú Han Solo trilógiából - történetesen Shalla Zend-re aki úgy kezdett esküvőt szervezni, hogy meg sem kérdezte Solo kapitányt. Élőben mondjuk ez nagyon durva lenne.
2021. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hátt én is szoktam azért annyit kerdezni a páromtól hogy "hétfőn alszok ott, oké?", de egyébként volt hogy meglepinek tartogattam hogy nem kell melózni mennem és nála alhatok, ilyenek. De nem is értem, amikor megbeszélitek hogy "figyi Zsuzsi, ma átjössz?" akkor nem kérdezed meg hogy "itt is alszol?" vagy nem teszed hozzá hogy "Ma légyszi menj haza este, nem akarlak megbántani, de holnap reggel dolgom van"? Abszurd.
2021. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
31%
Te a fiú vagy a lány vagy? Az se mindegy.
2021. febr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!