Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért akar mindig aludni a...

Miért akar mindig aludni a babám? Eszik ha felébresztem. De nagyon nehezen lehet felébreszteni.

Figyelt kérdés
Vigyem orvoshoz?
2018. aug. 23. 12:29
1 2
 1/11 kiszsombor9 válasza:
Mert fáradt.
2018. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés mennyi idös, és, hogy beteg-e.


Elöször is ezt neked kell látni mint anyának, ha valami nincsen rendben. Te vagy érte felelös és nem mi válaszolók itt egy oldalon.


De pl az elsö 3 hónapban sokszor van ilyen. A növekedéshez nyugalom kell, és ilyenkor rengeteget tudnak aludni. Lányaimnál volt, hogy 8 órán át nem ettek csak aludtak vagy max pár kortyot szoptak és aludtak.

Nagyobb korban is lehet ilyen. Egy beteges idöszakban is sokkal többet alszanak.


De természetesen neked kell tudni, hogy társul-e még ehhez valami, vagy már korosan sokat alszik...

2018. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem beteg. 2 hónapos
2018. aug. 23. 12:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem sárga?
2018. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem
2018. aug. 23. 12:50
 6/11 anonim ***** válasza:

6 hetes babám ugyanilyen. Sokat alszik, enni én fel szoktam kelteni, ha már 4 órája nem evett, akkor szopizik szépen, majd alszik tovább. Estére szokott mindig felélénkülni.

Én a nagy meleg számlájára írom, és addig nem aggódom, amíg éber időszakában nyugodt és rendesen eszik.

2018. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem sárga, lehet, melege van.
2018. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Mutasd meg orvosnak, az soha nem baj. Lehet, hogy ő ilyen, de biztos ami biztos. Az alvás miatt alapból nem idegeskednék, meleg is van, kicsi is, ha jól érzi magát, had aludjon. A nehéz felébresztésen akadt meg a szemem. Az enyémmel is volt ilyen gond, fogalmam sem volt ugye mi lehet, első baba lévén, aztán kiderült, hogy besűrűsödött a vére, mert nem jutott elég folyadékhoz. 2 napig infúzión volt a kórházban, aztán azóta nem volt gond. Tényleg nehogy a tiédnél is a kiszáradás miatt legyen, nagy a hőség.
2018. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran ébreszted enni? Anyatejes vagy tápszeres (a felszívódás miatt kérdem csak)? Ilyen kicsinek nem gond, ha sokat alszik, sőt az a természetes, hidd el, jobb ez, mintha folyton sírna, nyűglődne szegény, persze az is éppoly gyakori. Nem tudom mennyi alvás után ébred nehezen, illetve hogy ez napközben és éjszaka is fenn áll-e? Ha szépen gyarapszik, van pisis pelus napi 5 legalább, széklete is rendben, akkor nagy gond nem lehet. Rendesen gyarapodó gyereket, ha nem kis súllyal született és egyéb betegség sem áll fenn, nem kell ébreszteni éjszaka, de nappal sem igen, persze itt nem 8 óra alvásokra gondolok, de ha nem kel fel éjjel 3-4 óra után sem, az nem gond, ha a súlya rendben. Nappal milyen rendszerben eszik a baba?
2018. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A nehéz ébresztés miatt gondolom én is, hogy lehet jobb lenne ha orvos látná, mert nálunk is akkor volt gond mikor alig bírtuk felébreszteni.Nagyon kicsi még mutasd meg orvosnak, nehogy kiszáradjon.

Amúgy aceton szaga nincs a szájának? Édeskés semmivel se összekeverhető illat.Ha ilyet érzel én vinném azonnal.

2018. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!