Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez? Férfi írta nőnek.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez? Férfi írta nőnek.

Figyelt kérdés

Én: Nem lehet rajtad kiigazodni. Fogalmam sincs, hogy tekintesz rám.


Ő: Az vagy nekem, mint formás testemnek a szénhidrátcsökkentett kenyér.


Én: Ne. Beszélj. Rébuszokban! Mi ez a szöveg?!


Ő: Főnix vagyok. Elégek szemeid tükrében, majd újjá éledek.


Én: Ezt vegyem bóknak? Vagy most is gúnyolódsz? Elegem van belőled!


Ő: Megnyíltam neked, hogy tudd, hogy tekintek rád.


Én: Ezt te megnyílásnak nevezed? Lehetnél egyszer az életben velős, tömör, rövid, konkrét!


Ő: Éjfél és hajnali 6 közt nem teszek szerelmi vallomást, ez nálam alapszabály.


Én: Nem kenyered nyílt lapokkal játszani, basszus.


2021. febr. 24. 04:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

"nem teszek szerelmi vallomást"


Ez az egyetlen értelmes mondatrész abból a szövegből, amit leírt. Ennyi a lényeg. Nem tesz szerelmi vallomást=nem szerelmes, talán nem is szeret. Így tekint rád. A lényeget még ilyen értelmetlen szövegből is ki lehet hámozni annak, aki keresi.

2021. febr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez röviden és tömören azt jelenti, hogy egy idióta, aki abszolút nem néz téged semmibe sem.Lapát!
2021. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg nem igy kepzeltel el egy komoly embert. Aki ilyen bullshit moge menekul, az keptelen barmilyen ertelmes kapcsolatra. Azt hiszi vicces, de csak sajat magat szorakoztatja. Dul benne az empatia is, ha ezt nem vette eszre.
2021. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Találkozni akart, de mondtam, hogy nem. Hagyom őt. Tényleg idióta. Jobb, ha túllépek ezen a rövidke fejezeten és inkább várok egy értelmes pasit.
2021. febr. 24. 11:30
 15/15 anonim ***** válasza:
11-es, hát az, hogy valaki azt írja, nem tesz szerelmi vallomást éjfél és hajnali 6 közt, az nekem cseppet sem jelenti azt, hogy nem szerelmes belém, de ti tudjátok.:DDD
2021. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!