Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vki már próbálta ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vki már próbálta ezt?

Figyelt kérdés

[link]

és ha igen mi a véleményetek róla?


2010. aug. 17. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
és kihuzni probáltad már magad?:)
2010. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen!

és az sem segített :)

2010. aug. 17. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy egyes nők mennyi pénzt dobnak ki.

4000 forint...minthogy megbarátkoznál a ciciddel, hogy neked ekkora, valakinek ez fog tetszeni. Ha manipulálod a tested az nem te leszel. Idiótaság.

Bár ha te ilyenekkel akarsz szórakozni, akkor tedd. De sokkal többet ér a kisugárzásod, a viselkedésed egy pasival szemben, mint a melled mérete.

2010. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz..próbáld meg elfogadni magadat. Egyébként nem hiszem, hogy hasznos lenne, hisz akkor nem költenének annyit a plasztikai műtétekre:) esetleg erősítsd a mellizmod..attól feszes lesz..nemtudom de lehet nagyobbis :D (bocsi ez lehet hülyeség:$:D)
2010. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél nyugodtan, attól nekünk férfiaknak csak jobb lesz ha szép melleid lesznek :D
2010. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én próbáltam, nem használt.

Imre 32/F

2010. aug. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
xD
2010. aug. 18. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!