Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha férfiakról van szó miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férfiakról van szó miért számít lúzernek a nők szerint egy nettó 180-190 ezret kereső melós pasi, ennek a női irodai micike változata hasonló fizetéssel meg sikeres nőként van beállítva aki talpraesett és önálló?

Figyelt kérdés
2021. febr. 27. 15:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
84%
Mert ha már nem vadásztok mamutra, legalább keressetek jól.
2021. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
89%

Próbáltál már nőként érvényesülni a mai világban?

Ugyanarra a munkakörre nekem 140ezer forintot ajánlottak, a velem együtt felvételiző pasinak 250ezret.

2021. febr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:

"Ugyanarra a munkakörre nekem 140ezer forintot ajánlottak, a velem együtt felvételiző pasinak 250ezret."


Ha annyiért is találnak nőt rá, miért fizessenek többet? A legtöbb nőre rá kell dolgozni amúgy, a nem fizikai melóhelyeken is.


A mensi rohamokról meg hasonlókról nem is beszélve.

2021. febr. 27. 15:50
 4/62 anonim ***** válasza:
100%
Én párom ennyit keres, de nem zavar 🤷‍♀️ mikor megismerkedtünk én nettó 100 ezerrel többet kerestem mint ő, aztán elköltöztem, munkahelyet váltottam és most már ő keres többet a nettó 190 ezerrel. Csak az ilyen szerencsétlenségek fejében számít ez, mint te is vagy Balázs, mert így van mire fogni, miért nincs senkid.
2021. febr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
9%

3.-nak.


KAMU!!!


SOHA, SEHOL, SENKI, nem írta még le konkrétan a cég és a munkakör nevét ilyen esetben. Mert nincs ilyen! HA mégis, akkor ott más is van. Pl.: Ápoló haverom többet kap mint a csajok, mert nagyobb súlyú beteget emelhet.

2021. febr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
71%

Evolúciós elvárás, hogy a férfi a családfő és a fő “pénzkereső” a családban. Ez van belénk nevelve az őskor óta.

Ezek alapján mit kezdjek egy 180 ezret kapó melóssal (ahogy te fogalmazol) amikor én kétszer annyit keresek? Semmi tekintélye nem lenne számomra a férfinak. ( most a külsőségeket és iskolázottságot hagyjuk)

2021. febr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
96%
Mens roham? Aha, dolgoztam én is 3 műszakban fizikai munkát, nektek fogalmatok sincs milyen érzés úgy talpalni, hogy közben görcsölsz, rohangálnod kell cserélni, stb. Jó lenne már ezzel a nőgyülölő kérdésekkel leállni, nem a nők hibája, hogy nem állnak le egy ilyen sz.r alakkal mint te vagy Balázska.
2021. febr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:

Én olyanról még nem nagyon hallottam hogy adott helyen sokkal jobban keresnek pasik ugyanolyan munkakörben..


Oylan melóhelyen viszont már voltam, ahol a kis királykisasszonyok bizonyos munkákat egyszerűen nem csináltak meg, ránk maradt, pasikra.. kvázi nominálisan is több melónk volt emiatt fiúknak. S ugyanannyit kerestünk..pedig több meló jutott ránk.


Én töltöttem hűtőt az étteremben, én rohantam a 30 kiló hússal ha gyorsan kellett, én emeltem mozgattam bármit a többi pasival ami 10 kilónál nehezebb volt..


Mert a királynők ugye nem emelnek "nehezet".


S itt főleg 20-30 körüli nőkről van szó, akik amúgy nem haltak volna bele, csak minek csinálnák ha a hülye pasik megcsinálják ugye...


Arról már nem is írok hogy az általános munkatempójuk is jóval lassabb volt mint a srácoké...

2021. febr. 27. 15:56
 9/62 A kérdező kommentje:

"Evolúciós elvárás, hogy a férfi a családfő és a fő “pénzkereső” a családban. Ez van belénk nevelve az őskor óta."


Akkor az is evolúciós elvárás hogy mindennap főzöl rám, nem feleselsz vissza, nem duzzogsz ha dugni akarok, stb.

2021. febr. 27. 16:00
 10/62 anonim ***** válasza:
93%
De hát ez mindenhol így van, hogy a nők nem emelnek nagyon nehezet én bevallom, el se bírnám 🤷‍♀️ főleg ha mensi rohamom van, ahogy fogalmaztál az előbb.
2021. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!