Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok rendes pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok rendes pasit találni? 27 éves vagyok, a külső már nem is számít.

Figyelt kérdés
Az mennyire baj, ha én kezdeményeznék?
2021. márc. 1. 09:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Hogy hogy nem tudsz? Hogy nézel ki? Mesélj magadról :) Akár pm-ben is. :)
2021. márc. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Azért 27 évesen ne add le teljesen az igényeid. Igen, kezdeményezz nyugodtan, már nem a 19. században élünk. Ha meg tetszik valaki, menj oda hozzá.

41/F

2021. márc. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És mi legyen a szöveg? Ti nem ijednétek meg, ha egy nő odamenne?
2021. márc. 1. 10:08
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Én biztos nem ijednék meg:) valami ürüggyel menj oda vagy csak egyszerűen szemezz vele először, mosolyogj. Esetleg dícsérd meg valamilyét. 2-es voltam.
2021. márc. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

3-ra:


Egy nőnek nagyon jól áll, ha segítséget kér egy férfitól. Pl. hol van a legközelebb posta, vagy egy nagyáruházban merre találod a joghurtokat. Vagy merre van a 15-ös busz megállója, vagy hányas vágányról indul a szolnoki gyors.

2021. márc. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

Az ilyen eseteket egyszerűen nem tudom elhinni. 27 éves nő vagy, elérhető vagy, gondolom társkeresőkön is jelen vagy, nyitott a magatartásod... És ne próbálkozna senki megfelelő?

Ilyen NINCS!

2021. márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
6-os, rendes pasirol irt. Nem azt, hogy senki nem probalkozik. A tarskeresok sem arrol hiresek, hogy dugig lennenek rendes pasikkal. A megoldas, sokat kell valogatni. Nem az lesz az igazi, akivel elmesz az elso 3 randira, hanem siman lehet, hogy csak a szazadik. Masoknak is ilyen nehez.
2021. márc. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha csak bunkóba futsz bele, akkor át kellene gondolni, hogy miért van ez. Nyilván azért, mert ugyanazt a mintát követed minden alkalommal. Ahogy felismered, tudsz változtatni rajta.


Az viszont nem hiszem, hogy segítene, ha folyamatosan csak csökkented az igényeidet.

2021. márc. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem van egy ilyen barátom, aki dettó ugyanebben a helyzetben van.

Nem debreceni vagy véletlenül? :)

2021. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Pesti vagyok. De, beszólogatnak ilyen munkások. De azt nem veszem kezdeményezésnek. Szoktam kérni segítséget, pl mi hol van de csak simán megmutatja, h merre és kész. Mintha töketlenek lennének.
2021. márc. 1. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!