Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzem már ugyan azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem már ugyan azt iránta? Kapcsolat újra kezdése.

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, párom 30 éves. 2 éve járni kezdtünk, 9 hónapig voltunk együtt. Ebből 6 hetet én töltöttem külföldön, ő pedig munka miatt elutazott (kocsival 8 oranyira) 3 hónapot működött a tavkapcsolat. Én szakítottam vele de nem bírtam elfelejteni. Most a covid miatt otthonrol dolgozik es vissza koltozott ide. 1 hónapja kezdtük újra a kapcsolatot de valami nem a régi pedig nagyon szerelmes voltam. Még mindig szeretném ha ez működne, de valami miatt máshogy érzek. Eddig alig vártam hogy talalkozzunk es keveseltem a heti 3-4 randikat, mostanára meg megelégszem a heti 2 randikkal.

Nem olyan vele az együttlét sem.


Előtte volt pár zátonyra futott kapcsolat, és lehet hogy a legutóbbi miatt nem vagyok képes teljesen átadni magam az érzelmeknek.


Szerintetek Ez csak egy összezavarodott helyzet vagy ennek a kapcsolatnak nincs értelme?


Még mindig jó vele és jól érzem magam, de nem ugyan olyan mint régen.


2020. nov. 13. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sokat tud változni az ember 1 év alatt. Lehet hogy már se te se ő nem vagytok ugyanazok mint 2 évvel ezelőtt amikor összejöttetek. Valószínűleg a kapcsolataid is hagytak nyomot benned.

Ha jól érzed magad vele, akkor folytassátok. Jobb ha van valaki. Ebben az elcseszett bezártságba úgyse fogsz mást találni. Aztán kitudja, lehet hogy pár hónap után lassan helyreáll a rend, és felélednek a régi érzések.

2020. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

Emlékezz vissza, a kapcsolat legelején hogy éreztél? Kétlem, hogy akkor azonnal meglett volna a nagy szerelem (jobb, is ha nem). Az érzelmek kialakulásához idő kell. Amikor szakítottatok, leépültek az érzelmek, lehet, hogy némi megvetés került a helyére. Nem csodálkozom, hogy 1 hónap alatt nem lesz minden a régi.

Adjál még neki egy hónapot, ami alatt aktívan keressed a társaságát, koncentráljatok egymásra.

2020. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!