Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van pozitív példátok újrakezdé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Era50 kérdése:

Van pozitív példátok újrakezdésről különélés után? Egy éve vagyunk külön a férjemmel, de megpróbáljuk ismét együtt! Rosszindulatú hozzaszólók kíméljenek!

Figyelt kérdés
2021. márc. 3. 15:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Mármint Veled élt, becsajozott, lelépett, de az elmúlt és visszajonne?
2021. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
83%
nem fogadnám vissza, hiszen már nem szeret, csak a kényelme kell neki. neked jó az hogy ha ló nincs, jó a szamár is alapon van veled? mindegy mit hadovál hogy visszakunyizza magát , gondolom ilyesmit hogy "jaj hülye voltam, rájöttem te jelentesz nekem mindent stb". ha mégis megtennéd hogy visszafogadod, akkor ttedd meg azt a szivességet magadnak hogy legalább feltételeket szabsz és amit eddig utáltál benne, azt nem fogadod el többé pl. itt az ideje a házimunka újrafelosztásának. majd meglátjuk szereti-e a személyiséged úgy is, hogy mostantól ő mos vasal magára. vagy úgy már nem éri meg neki? akkor ennyit ért az ő nagy szerelme és nem téged, csak a kiszolgálást szereti...
2021. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
25%
Ahelyett, hogy örülnél neki, hogy még 50 éves korod előtt megszabadultál ettől a selejtes herétől, még vissza akarod fogadni?
2021. márc. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Sajnos egyetlen pozitív sztori nem érkezett a kérdésemre. Igen hosszú évtizedek után megtörtént ez velünk, de senki nem látja úgy hogy megbanhatta, és rajohetett arra hogy mégis engem szeret és velem akarja leélni a hátralevő életét? Nem lehet erősebb a közöttünk lévő kötelék egy szerelemnél ami tudjuk jól elmúlik előbb-utóbb? A nő mai napig szereti őt, de a férjem ennek ellenére visszajött hozzám.
2021. márc. 4. 08:16
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog pozitív jönni. Egy év alatt gyogyulnod, randizni kellett volna. Raadasul ha egy éve valtatok, akkor régebbi az érzelmi tavolodas.

Nem megbotlott, új életet kezdett massal. Nem volt kedve újra csiszolodni valakivel. Sajnalom

2021. márc. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Ha a férjed szerelmes lett a nőbe, valószínűleg most is szereti. A nő is szereti a férjed, ahogy említetted... Rákérdeztél már a párodtól hogy akkor miért nem vele van? Biztos szeret a férjed téged mint ember, de nem másképp! Szerintem valami nyomós okból nincsenek ők együtt. Valami van, amiről nem tudsz.

Egyébként meg, ha ez a nő el is tűnik, egy idő múlva lesz más akibe beleszeret.

2021. márc. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen szereti őt is, de valami miatt mégis inkább velem szeretne folytatni. Túl sok minden köt össze minket, az elmúlt évek, a család, a közös ház..
2021. márc. 4. 10:17
 18/26 anonim ***** válasza:
Te vagy a biztos pont számára. Fél a csalódástól azért nincs a másik nővel. Én bele is örülnék ha rájönnék hogy a férjem másba szerelmes. Ha te ezt el tudod fogadni hogy rá gondol miközben veled van, akkor biztos nagyon szereted. Sok kitartást és minden jót kívánok nektek!
2021. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Jól értelmezem hogy megcsalt a nővel? Vagy akkor szeretett bele amikor már külön voltatok?
2021. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Igen együtteltünk amikor ösdzejöttek, vagyis megcsalt...
2021. márc. 4. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!