Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külön elő párok, nálatok mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön elő párok, nálatok mi a szokás fizetéskor, ha együtt vásároltok?

Figyelt kérdés

Együtt mentek vásárolni a saját háztartásba/ saját részre való dolgokat, mindketten pl 10-15.000 ft értékben.

Ilyenkor hogy fizettek? Kifizetitek a párotok cuccait is( tehát dupla pénzt fizettek mintha egyedul mennétek) , vagy külön?

És nyilván nem arra gondolok hogy vesztek 2 üveg vizet, hanem mint írtam, ha 10.000es összegről van szó.



2020. máj. 3. 22:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ahogy esik, úgy puffan alapon felváltva fizetünk. Van olyan, hogy én a boltban, ő meg akkor, amikor kajálunk. Vagy fordítva.
2020. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Velem még ilyen nem volt, de én a saját cehhemet állom. Nem is várnám el, hogy más vegyen tisztító szert helyettem.
2020. máj. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
13%

Ez teljes kaosz lenne. En nem is birnam.

De gondolom mindennek az arat el kell felezni. Ha a csoki az ove annak teljes arat ki kell fizesse. Ez egy allando konyvelest igenyel. Vettel gumicukrot lehetsz nagylelku hogy megkinalod, de ha epp rosst kedved van ki kell fizesse a felet ha vesz belole? Erted. Meg szabalyokat is erdemes felallitani. Pl magadnak vetted de bele evett.

2020. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

#2 nem vasaroltal még a pároddal együtt?

Én midnen hétvégén a párommal vásárolok,de még mindig nem alakult ki a fejembe a dolog hogy ez hogy legyen, ráadásul a mamám is ír egy kis listát általában hogy miket hozzak neki, tehát vegulis 3 külön háztartásba vásárolunk,

2020. máj. 3. 22:39
 5/24 A kérdező kommentje:
#3 nem ertem miről beszélsz, pedig elolvastam 2x. Szerintem nem a kérdésre válaszolsz.
2020. máj. 3. 22:41
 6/24 A kérdező kommentje:
#3 amúgy mi lenne káosz? Tenni egy elválasztót a cuccaitok közé, és külön fizetni egymás után, (nem bonyolult) vagy kifizetni a párodnak is a kaját, szappant, porzsákot, fogkrémet stbt (ez se bonyolult)
2020. máj. 3. 22:44
 7/24 anonim ***** válasza:
Amikor külön éltünk a most már expárommal, akkor olyankor vásároltunk per kopf ilyen értékben élelmiszert, tisztítószert, ilyesmit mondjuk, amikor együtt töltöttük vmelyikünknél a hétvégét (ált. náluk, mert ott több volt a hely - akkor mindketten szülőkkel laktunk még)... akkor pedig, mivel a cuccok többségéből mindketten fogyasztottunk, felváltva fizettünk (ilyenkor azt is kifizettük, ha belecsúszott a másiknak egy csomag betét vagy egy borotvahab).
2020. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Most, hogy látom a kommentedet... én abban az esetben külön fizetném, ha már anyukád háztartása is beleszámítódik.
2020. máj. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

amíg nem laktunk együtt, addig ha nagyobb bevásárlás volt, akkor külön fizettünk (természetesen nem utólag elszámolva, hanem csak egymás után)

de ha mondjuk én vettem több dolgot és neki meg csak pár apróság kellett, akkor kifizettem egyben és persze fordítva

2020. máj. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
12%
A férfi fizet.
2020. máj. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!