Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri elmennem az osztálytalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri elmennem az osztálytalálkozóra, ha csak egy fiúval akarok lefeküdni?

Figyelt kérdés
Most lesz a négy éves gimis osztálytalálkozó, engem igazából senki sem érdekel csak egyetlen srác, akivel azóta is bánom, hogy nem feküdtem le. Korábban már beszéltünk erről, de sajnos az én hibámból meghiúsult a találkozás és megsértődött rám. Szerintetek megérné elmennem?
2021. márc. 4. 23:20
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Annyi lemaradt a sztoriból, hogy nem tudom jelenleg van-e kapcsolata.
2021. márc. 4. 23:22
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Egy próbát megérne,ha meg sem próbálod akkor azt fogod bánni.
2021. márc. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Persze. Amúgy érdekes látni, hogy változtok mivé alakulnak az wletek
2021. márc. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Ha mindenkivel le kell fekudnod, de te csak azzal az egyel akarsz, akkor nem biztos, hogy erdemes elmenned. De talan ezt inkabb neveznem osztalyorgianak. Furcsan gondolkodsz, nem egy 20+ eves, felnott nonek tunsz.
2021. márc. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Legalább nem vagyok besavanyodva :-)
2021. márc. 4. 23:41
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Ertem. Tehat akit nem huznak meg a volt osztalytarsai az osztalytalalkozon, az be van savanyodva. Mindig tanul az ember ujat. A szuleid biztos buszkek ilyenkor rad.
2021. márc. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Egy ember miatt nem érdemes. Ha màr mègy akkor baszasd meg magad az összes fiúval, a lánxokat meg nyald ki. Ha már lúd legyen kövér.
2021. márc. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7 Elolvastál rólam négy sort és megállapítasz valamit, mintha ismernél, ez sokkal gázabb, mint a kérdés, amit én kiírtam és amúgy sem a te erkölcsi mércéd alapján élem az életemet, de meg se lepődök, hogy már 4.válasz egy ilyen tipikusan magyar hozzászólás volt.
2021. márc. 4. 23:48
 9/17 anonim ***** válasza:
13%

Ha vele esetleg nem sikerült le feküdni akkor csak írj én szívesen vevő lennék rá,ha pedig sikerül le feküdni vele attól függetlenül még ugyan úgy vevő vagyok 23 éves F.

Szerintem is menj el,veszteni valód nincs,csak nyerhetsz,ki tudja lehet hogy más is meg fog tetszeni,sok sikert.

2021. márc. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Inkabb probalj meg kapcsolatba kerulni vele, ha mar ennyire oda vagy erte.
2021. márc. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!