Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri elmennem az osztálytalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri elmennem az osztálytalálkozóra, ha csak egy fiúval akarok lefeküdni?

Figyelt kérdés
Most lesz a négy éves gimis osztálytalálkozó, engem igazából senki sem érdekel csak egyetlen srác, akivel azóta is bánom, hogy nem feküdtem le. Korábban már beszéltünk erről, de sajnos az én hibámból meghiúsult a találkozás és megsértődött rám. Szerintetek megérné elmennem?
2021. márc. 4. 23:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%

Menj el. Addig szexelj,amig fiatal vagy,kesobb mar oregasszony korodban egy ugyanennyi idos fiukaval mar csak penzert fogsz tudni. :D

Potolj be mindent.



N

2021. márc. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
33%

azta, latom jol osszefujta itt a szemetet a szel!


kerdezo, ne is figyelj oda ezekre a feusztralt incelekre, csak irigykednek, hogy nekunk noknek konnyen jut szex. szerintem menj el, hatha lesz alkalmad beszelgetni a sraccal, legrosszabb esetben is kibirod azt az egy-ket orat, ha a pasi nem is jon ossze, aztan le tudsz lepni.

vagy az nem opcio, h rairsz elotte, hogy o megy-e az osztalytalira? csak erdeklodoen.

2021. márc. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
28%
Nekem nem a dugassal, hanem a 2021-es osztalytalalkozoval van gondom. Illegal bulika?
2021. márc. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább a matek tanárral húzatnám meg magam.
2021. márc. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem már az is kétes, hogy ott lesz, lehet annyira megsértődött, hogy el se megy ha megtudja, hogy leszel. Inkább privátban beszéljetek meg egy találkozót.
2021. márc. 5. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el, ha ő nem lesz ott, akkor meg küldj neki üzit, hogy csak miatta utaztál 15 kmt és szeretnéd, hogy pótoljátok az elmaradt progit.
2021. márc. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

De hol van itt szó arról, hogy mindenki meg fogja dugni, vagy azt szeretné? Voltatok ti már valami osztálytalálkozón?

Az egy jó kérdés, hogy hol lehet ilyet tartani mostanában?

2021. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!