Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértetek valamelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek valamelyik alábbi állítással?

Figyelt kérdés

1. a nők kapjanak egyenlő bért


2. a férfiaknak kell többet keresni a kapcsolatban


2021. márc. 6. 12:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%
Az meg külön tetszik, hogy libsi nőként, aki gender szakra ment volna ha még lett volna (és végül egy hasonlóan libsi szakon kötött ki nagyrészt volt genderes professzorokkal) végre én is megkaptam hogy általánosító, elavult és destruktív vagyok. Legalább valami új, a femináci meg a cigánysimogató után, amikkel általában betalálnak.
2021. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%
Azt ugye tudod, hogy nem csak egy ember pontozhat? Én soha nem szoktam pontozni.
2021. márc. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az elsővel teljes mértékben egyetértek, szerintem teljesen alapvetőnek kellene lennie, hogy ugyanazért a munkáért, ugyanazért az erőfeszítésért ugyanazt a bért adjuk, és nem teszünk a bérezés között különbséget egy olyan abszurd indok miatt, hogy az illetőnek más a neme.


A második szerintem inkább munkakör függvénye. Én pl. pedagógus vagyok, mellette különórákból próbálok összehozni egy normális bért, ha a párom villamosmérnök vagy középvezető lenne, akkor nyilvánvalóan ő keresne többet férfiként. Viszont lehetnénk fordított felállásban is munkaügyileg, akkor pedig én keresnék többet.

2021. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Elsővel, igen.
2021. márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!