Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyasvalakivel történt meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyasvalakivel történt meg az első csókotok, akivel jártatok (vagy ha ez akkor még nem volt kimondva, akkor utána közvetlenül/nem sokkal összejöttetek)?

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 13:07
A kérdező szavazást indított:
Igen, a barátom/barátnőm volt az illető.
Komolytalan "gyerekkapcsolat" volt, de tulajdonképpen igen.
Nem, nem voltam együtt az illetővel.
Nem csókolóztam soha, de azért szavaznék.
49 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, már együtt jártunk. Nem siettük el.

Ffi.

2021. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én féltem, hogy béna leszek, úgyhogy egy barátnőmmel próbáltam először😂
2021. márc. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen youtuber live stream féleség (amit hiába keresek nem találok) kapcsán valami angolul beszélővel csókolóztam mert az volt a felmérésének tárgya hogy itt mennyire nyitottak az emberek , azaz x számú leszólított lány hány százaléka csőrözik vele
2021. márc. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem jártunk együtt, csak ugyanazzal a társasággal jártunk szórakozni. Utána volt egy laza együtt járás, kb. egy év.
2021. márc. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Az első és az utolsó is, mert összevissza egy embert csókoltam meg, aki már a párom (akkor nem volt az). Jóval később lettünk egy pár.
2021. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt a párom, inkább valami laza kapcsolatszerűség. Egy helyre jártunk szórakozni, és mikor találkoztunk, olyankor mindig együtt voltunk. De megbeszélve találkozó soha nem volt. Viszont vele volt életem legjobb csókja. És vele is a legelső. Tehát életem legelső csókja a legemlékezetesebb. Pedig már 40 felett vagyok.
2021. márc. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekem az első csók egy ismeretlennel volt. Azóta sem találkoztunk, de nem bántam meg. 17 voltam, a Balatonnál buliztunk, és koncert közben ismerkedtünk meg. Tulajdonképpen az alapozta meg hogy legyen egy kicsi önbizalmam, és elhihettem, én is tetszhetek a másiknak.

Szerintem nem tudta hogy első csókom volt, lehet a nevemre se emlékszik:D

Emlékszek hogy megittunk egy üdítőt, beszélgettünk (nagyon messze laktunk egymástól) aztán mindkettőnknek mennie kellett, illedelmesen elváltunk. Nekem szép emlék. Azt gondolom az első csóknak akkora jelentősége nincs, hanem inkább az első szexnek. Arra 20 éves koromig vártam, de megérte

2021. márc. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!