Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért közli velem?

Figyelt kérdés

Volt barátom (viszony) volt. 2 hete rám írt,hogy elhunyt édesanyja. Részvétett nyilvánitottam,de mivel össze van törve,nem akartam rákérdezni,miért közli.

Kettős érzésem van,még nincs túl rajtam? Miért kell tudnom a rokonságon kivül nekem is?

Nincs bennem felháborodás stb. Együttérző voltam.


2021. márc. 7. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Mert sokat jelentesz, vagy jelentettél neki.
2021. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, mert jóban voltál az anyjával? Esetleg gondolta el akarsz menni a temetésére?
2021. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg azt hitte érdekelne
2021. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Talán támogatást vár tőled,de ezt te tudod.
2021. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Viszony. Ugy erted, neked, vagy neki, vagy mindkettotoknek masik partner melletti felrejaras? Mert akkor ertem, hogy csodalkozol. Mialatt azt is ertem, hogy keresi a vallat, amin kisirhatja magat, de ez esetben mas tema valoban.
2021. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 látja jól viszony volt,és a férfi írt
2021. márc. 7. 20:23
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igy tenyleg gyengeseg volt szeretonek irni. Vagy ennyire ki van borulva, vagy lelkileg is toled tobb vigaszra szamit, vagy egyuttal urugy is az ujraprobalkozasra.
2021. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!