Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már olyan helyzetben, mikor párkapcsolatban vagy, hogy felbukkan egy 3. személy, aki felkelti az érdeklődésedet és nem tudod eldönteni, hogy mit szeretnél, mert teljesen elbizonytalanodtál a párkapcsolatodban?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
voltam -.-
2010. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És miként cselekedtél?
2010. aug. 18. 15:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltam...elhagytam a barátom érte, de hülyeség volt, megbántam, és néhány hónap után szerencsésen újrakezdtük, azóta is együtt vagyunk, és sosem voltam még olyan kiegyensúlyozott, mint mióta megint vele vagyok. Kicsit távolabbi tervek között szerepel az eljegyzés, és legalább két baba :)
2010. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
voltam. szakítottunk a régivel emiatt (is) és azzal vagyok most, aki felkeltette az érdeklődésemet, és jól tettem, úgy érzem!
2010. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam így, de az akkori barátommal maradtam. Megbántam és azóta már szakítottunk is. A harmadik személyt viszont nem érem el, mert úgy jött le a dolog mintha én hülyíteném őt. (akaratomon kívül)
2010. aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

volt, de csak egy picsit bizonytalanodtam el

aztán rá 1 honapra szét mentünk a barátomal, ami 4 honapal ezelöt történt, és a 3. személy egyre jobban nyomult... mérgemben nagyon durván elküldtem melegebb ég halylatra, azota is az exem után sirok =(

2010. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én is jártam így, azóta 7 éve a 3. személlyel élek és van 1db 1 vés kis punásunk. e örö e bódogság:))))
2010. aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
en csak az a bizonyos 3. szemely voltam:P
2010. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem voltam...de ami késik....
2010. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!