Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldog vagy a párkapcsolatodban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog vagy a párkapcsolatodban?

Figyelt kérdés
Ha nem,miért nem?Mióta vagytok egyutt?
2009. okt. 9. 15:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nem
2009. okt. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon boldog vagyok a párkapcsolatomban!!!! Nagyon kiegyensúlyozott,soha nem veszekszünk inkább megbeszéljük ha probléma van vagy nem tetszik valami,nagyon szerelmes vagyok.és minden meg van benne ami kell..jah és nagyon jó az ágyban;)
2009. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Lehetnék boldogabb is,elég gyenge az ágyban,nem mindig megy neki.Fél éve vagyunk együtt.De máskülönben nem rossz fiu.
2009. okt. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Novemberben leszünk együtt 1 éve,és nagyon boldog vagyok :-)

Mondhatni szárnyalok :-D

2009. okt. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
hát nem éppen mert ma szakítottunk.. kicsit kur*ára ki vagyok bukva...:(
2009. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

veszekszünk sokat,néha nem érzem magam miatta boldognak,de el tudom képzelni hogy 70évesen is veszekszünk apro hülyeségeken majd...

22/L

és lassan 3 éve együtt

2009. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
igen boldog vagyok:) 2 éve már
2009. okt. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
59%

nem :'( aztért mert nem tudom, hogy vethetnék véget a kapcsolatnak, nem szeretném megbántani, de én nem szeretem már úgy mint az elején..


17/L

2009. okt. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nálam hasonló a helyzet, mint a 15:54-esnél. A pasim írtó jó fej, de gyenge az ágyban. Változatosabb szexuális életre vágyom.. elegem van, hogy mindig ugyanabban a poziturában legyen orgazmusom. De ezt leszámítva, aranyos, figyelmes... ezért is vagyok vele.
2009. okt. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A legeslegboldogabb..:DD és már 2éve és 7hónapja!!!Bár vannak kisebb viták, de 5percnél tovább nem tudok rá haragudni, ő rám meg duplán:D a világon mindennél jobban imádom:)
2009. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!