Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha mostanában több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha mostanában több év után megkeresnek azok, akikkel egykor ismerkedtünk és/vagy lefeküdtünk régebben? Ez milyen jelenség? Sosem tapasztaltam eddig

Figyelt kérdés

28 éves vagyok és eddig ilyet még soha nem tapasztaltam. Ha megszakadt az ismerkedés valakivel (akár én utasítottam el, akár ő engem), akkor többé nem beszéltünk, de ugyanez volt igaz olyanokra is, akikkel alkalmilag lefeküdtünk, vagy összejártunk egy darabig. De igazából az exeimmel sem tartom a kapcsolatot. Gondolom ez alapjaiban így van mindenkinél és nekem is eddig ez volt a normális.


Az utóbbi 1 évben történik ez, hogy egész sokan rám írnak ilyenekkel, hogy milyen régen beszéltünk és hogy vagyok, meg hogy jaj látja hogy erre az üzenetemre 4 évvel ezelőtt nem válaszolt és most akarja megtenni, vagy hogy boldog karácsonyt kívánjon, de utána is fent tartotta a beszélgetést. Na most aki ártatlanabb fajta, az mondhatja, hogy ezek csak barátilag vannak, de akik 5-6-an rám írtak így, azokból 2-vel sikerült lefeküdni. Az egyik olyan csaj volt, akivel ismerkedtünk és még ő utasított el pár éve, a másik lánnyal pedig pár hónapig összejártunk szexelni és most megint. Szóval ez miért történik most, ha eddig nem? Más is tapasztalt már ilyet? Utóirat: Nem nyertem a lottón, nem lettem jóképűbb, nem kezdtem el BMW-vel pózolni, szóval ilyesmi változások nem történtek az életemben.

28/F


2021. márc. 10. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nálam ugyanez a helyzet... január óta 6 volt pasim is jelentkezett. Valami van a levegőben, szerintem az emberek kezdenek besokallni a bezártságtól
2021. márc. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írok privátot
2021. márc. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve nem lehet normálisan ismerkedni, ez idő alatt sok kapcsolat tönkre ment és most vágynak társaságra.
2021. márc. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy Covid jelenség vagy magyarul világjárvány jelenség okozta vad ismerős keresés a másik hogyléte felőli való információ szerzés. Mindenki be van fosva, és tudni akarják, hogy az elfeledett ismerősük vajon jól van-e. Nem kell ehhez nyomozó tudomány se.
2021. márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szintén...

Jelenleg párkapcsolatban élek és babát várok, de az elmúlt fél évben jó pár exem és alkalmi kapcsolatom felbukkant, hogy "jajj de régen láttak, hogy vagyok" blablabla

A magány és a szexhiány

Egyértelmű miért keresnek... :) 28/N

2021. márc. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hat mivel mostanaban nem nagyon lehet ismerkedni, mindenki eloveszi a regi, jol bevalt ismerosoket. ennyi.
2021. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam is előjönnek ezek. Nem akarják a nulláról kezdeni és próbálkoznak.
2021. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor, engedelmeddel, én most várnék az eddig meghúzott lányok jelentkezésére.


Egy lány keresett fel, de ő is csak azért, mert akivel összejárt, már nem folytatják.

2021. márc. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!