Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire valódi jelenség,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valódi jelenség,hogy minden pasinak a huszonéves lányok kellenek?

Figyelt kérdés

Szerintem aki gyakorizik érti,hogy miből indul a kérdés.

Én 22 éves lány vagyok szóval nem féltékenységből kérdezem.

És privátokra sem válaszolok.


Csak néha amikor olvasom 30-40 éves kérdezőknél vagy válaszadóknál,hogy nekik huszonéves lány kell.Meg ők a célközönségük stb. olyankor így beparázok,hogy most élem az egyetlen kívánatos éveim és utána temethetem magam? Most ne értsetek félre...én nem negyvenes pasikkal akarok összejönni és félek,hogy 8 év múlva nem fogok kelleni nekik.

Csak azt nem értem,hogy sokan akarnak 20-25 éves csajt.De miért?


Mert amúgy szerintem kicsit túl van misztifikálva ez a kor.Van olyan 30+os nő aki szexibb mint én és lehet szexuálisan is tapasztaltabb.

Sok lánynál még az sem hozható fel,hogy fiatal punci mert több mindent megélt szexuálisan mint egy 40 éves nő.:D


Nyugtassatok meg,hogy csak ez csak egy ilyen gyakoris ferdítés és ez nem jellemző az emberekre.


2020. okt. 2. 15:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

En nem kor szerint osztom szét hanem statusz szerint.(idösebb pasikat nezve:)


Vannak akiknek elég egy tanulo lany aki anyuval él gyereket mèg nem akar el lehet veli lenni csak ugy cél nelkül.


Es vannak akik dolgozo nökre futnak akikkel lehet esetleg jövöterveket is szövögetni ha ugy alakul


(Fitalabb pasiknak meg az szamit sztem csak hogy elérhetö legyen a csaj. Azaz egy tarsasag közös pontok témàk stb.)

2020. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ebből, amit itt olvasol, nem kell levonni semmilyen általános érvényű következtetést, kérdező, nyugodj meg.
2020. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Ne rohanj ásót venni. Én ötvenes férfi vagyok. Nekem egy negyvenes, ötvenes nő megfelel. Egy huszast, harmincast sem rugdosnék le az ágyamról, de szégyellnék ilyen nővel kezdeni. Azt leszámítva, hogy esetleg gyomorémelygést okoznék nekik, mit kezdenék egy nővel aki pl. gyereket akar?
2020. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
fiatalság = szépség
2020. okt. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#4: haha, na meg naivitás, megvezethetőség, ugye, drágaság?
2020. okt. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
12%
mi van 5? "a fiatalság szépség" ezzel mi a rosseb a problémád????
2020. okt. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14%
5 ugye te hervadozol, hogy nem érted ezt? senki sem mondta, hogy a szép szemlélése együtt járhatna a megvezetéssel,tönkretétellel
2020. okt. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

De az pl. nem igaz,hogy fiatalság=szépség.

Akkor a csúnya tizen-huszonéves lányok nem is léteznek?

Vagy a koruk teszi széppé őket?:D

2020. okt. 2. 16:05
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyiknek nem kell azért huszonéves. Vannak még normális értékrendűek, önkritikával rendelkezőek köztük.

De az biztos, hogy az ilyen típusú pasiknak azt jelenti egy jóval fiatalabb nő a kobakjukban, hogy mellettük remélik visszaszerezni az leàldozóban lévő fiatalságukat. Naiv gondolat, az idő felettük sem áll meg, hiába akarnak hinni az ellenkezőjében. A többségük amúgy csak kósza numerákra használja a legtöbb huszonéves nőt. Ritka az amelyik komolyan tervez velük.Előbb-utóbb mindig kibukik a nagy korkülönbségből adódó összes hátrány.

2020. okt. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Szerintem a többség nem használja semmire őket mert össze se jön amúgy.:D

Legalábbis az ismeretségi körömben 2 ilyen példát tudok csak felhozni amire a korosztályom lenézően is reagált.De lehet csak én nem találkozom ilyesmivel sűrűn és amúgy tök gyakori.

Nyilván akinek nem inge nem veszi magára. Ha valaki idősebb és huszonéves lányokkal szexel akkor egészségére.

De szerintem vagyis inkább csak remélem,hogy a férfiak nagy része tudja,hogy egy harmincas nő is lehet szép és egy huszonéves lány is lehet előnytelen külsejű.

2020. okt. 2. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!