Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is túl gyors...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túl gyors tempóban haladtunk, ha 2 hónap után már együtt is élünk?

Figyelt kérdés
Röviden a történet annyi, hogy tavaly december 24-én volt az első igazi randink a barátommal. Előtte már ismertük egymást látásból, de akkor kezdődött minden. Januárban nagyon sok időt töltöttünk együtt, minden nap találkoztunk, egyre jobban megkedveltük és megismertük egymást. Majd január 29-én csókolt meg először, február 1-je óta vagyunk hivatalosan egy pár. Február 14-én feküdtünk le először, március 1-jén pedig hozzám költözött. Itt tartunk jelenleg, illetve most a napokban megbeszéltük, hogy össze fogunk házasodni, és ha pár hónapon belül jönne a baba, mindketten örülnénk neki. Boldogok vagyunk, minden teljesen természetesen történt, nem erőltetett egyikünk sem semmit, viszont pár ismerősöm megjegyezte, hogy szerinte túlságosan gyorsan történtek a dolgok, várnunk kellett volna még a költözéssel is, nem ismerjük egymást eléggé, stb...Ti mit gondoltok erről? Lehet ez egy valóban életre szóló kapcsolat vagy tényleg elhamarkodottan döntöttünk?

2021. márc. 10. 10:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy én 28/N, párom 26/F.
2021. márc. 10. 10:35
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
A te családodnak van több pénze?
2021. márc. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Eszetekbe ne jusson gyereket vállalni, ez még javában a lila köd időszaka. Legalább 2 évet várjatok, mielőtt bármi komolyabb döntést hoztok!
2021. márc. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

valszeg egyedül vagyok, de más sorrendet gondolok:

-ismerkedés

-csók

-lila köd felszáll

-látni a másikat kiborulva, elfáradva

-első veszekedés

-eljegyzés

-esküvő

-összeköltözés

-gyerek


S közben folyamatos visszajelzések figyelése a környezetemtől.


44/F

2021. márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Ahol jelenleg tartotok az rendben, összeköltöztetek, Ti döntésetek az,hogy ennyi ismerkedés után ezt felvállaltátok.

A házasságkötéssel és a gyerekvállalással én is várnék. Hiszek abban,hogy lakva lehet megismerni a másikat. Nem riogatni akarunk Benneteket,de korban se vagytok még elkésve a gyerekvállalással, nincs miért sietni.

2021. márc. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Mivel még nem lehet tudni hogy milyen probatételeket kibir a kapcsolt es mennyire tudtok csapatkent dolgozni, igy ezek mind kesobb fognak kiderulni aztán esélyes a gyerek melletti válás is.
2021. márc. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Azért cuccolt be hozzád a párod, hogy el tudjon jönni a szüleitől/ne kelljen albérletre pénzt fizetnie?
2021. márc. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

2 hét után összeköltöztünk. 3 hónap múlva eljegyzés, 3 honapra rá teherbe estem. Lassan 2 éves a kicsi, szerelmesek és boldogok vagyunk.


Több pár a környezetemnen több éves ismeretség /házasság és baba tervezés utan, a gyerek első évében szétmentek. Szerintem nem ettől függ.. Hanem a megfelelő embertől 😉

2021. márc. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Az eddigiekkel nincs gond, ha ti nem érzitek korainak, de szerintem az eljegyzésnél tovább ne menjetek, ameddig nem ismeritek ki egymást jobban (1-2 év legalább). Egy gyerek visszavonhatatlan és azért a házasság is egy komoly kötelék. De az együttélés, esetleg jegyben járás teljesen rendben van. Ha úgyis annyira stimmeltek, akkor sor fog kerülni majd a többire is. Megéri várni szerintem. :)
2021. márc. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Az összeköltözéssel szerintem nincs baj. Felnőttek vagytok, ha működik, akkor nincs mire várni, ha meg nem működik, ne húzzátok egymás idejét.

A komolyabb elköteleződéssel, mint a házasság, gyermekvállalás, közös ingatlan viszont érdemes várni. A legtöbb bántalmazó kapcsolat így indul. Lila köd, minden tökéletes, gyors elköteleződés, majd fél-1 év után jön a feketeleves. Olvass utána, nehogy belecsússz egy csapdába. De úgyis meglátod a reakcióját, ha megmondod, hogy átgondoltad, és szeretnél még várni a gyerekvállalással, mert szeretnéd alaposabban megismerni és kiélvezni a kettesben töltött időt.

2021. márc. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!