Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2hónap után össze költözni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2hónap után össze költözni? Nem túl korai?

Figyelt kérdés
A barátommal kb 1 éve ismerjük egymást,akkor még mind a kettőnknek volt párja. Mind a ketten egy hosszu kapcsolatból szálltunk ki.2 hónapja vagyunk egy pár,de már össze költöztünk.Közösen veszünk a lakásba cuccokat.Szerintetek nem túl korai?

2016. szept. 5. 12:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%

Nézd, van aki 10 év után költözik össze, aztán fél év múlva szét.

MI két hónap után összeköltöztünk, rá 4 hónapra össze is házasodtunk, egy év múlva szültem, és akkor voltam 20. Aztán 25 éves házasok vagyunk...

Nincs garancia semmire.

2016. szept. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Legalább előbb kiderül hogy összeilletek e vagy sem!
2016. szept. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Attól félek igazán nem e az köt össze minket hogy együtt megéljük azokat a dolgokat amiket külön külön az előző kapcsolatunkba nem tudtunk.
2016. szept. 5. 12:16
 4/30 anonim ***** válasza:
96%

Csatlakozom az első válaszolóhoz. :)

Egy hónap után együtt éltünk, rá négy hónapra esküvő. Szintén 20 évesen.... Csak annyi, hogy nálunk a gyerek 6 év múlva született.

Tudtuk, mit akarunk. Idén leszünk 23 éves házasok.

Van, aki több év után költözik össze. Vannak, akik szétmennek, vannak, akik együtt maradnak.

Minden kapcsolat más. De nem ezen múlik...

2016. szept. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
77%
A férjemnek volt már lakása amikor megismerkedtünk, konkrétan a 2.-3. hét után adott nekem is egy kulcsot. Ott volt nála pár cuccom, gyakorlatilag olyan volt mintha együtt élnénk, csak nem volt kimondva. Majd hivatalosan akkor költöztem hozzá minden kis motyómmal együtt, mikor befejeztem az egyetemet és lett állásom, rendes fizetésem. Ez 1 évvel a megismerkedésünk után volt. Szerintem nem korai, mire kellene várnotok egyébként?
2016. szept. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
60%

De nagyon korai hiszen a kapcsolat csak most kezdodik

Nem is ertem miert kell rogton osszedobni a szennyest ??

2016. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
63%

Egy kicsit korai. De ettől még lehet, hogy minden jól alakul.

Idővel kiderül.

2016. szept. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
18%

ha felnőtt emberek vagytok, dolgoztok ,akkor teljesen normális,hogy összeköltöztök akár már a kapcsolat idején.úgyis az időtök nagy részét egymásnál töltenétek,akkor meg minek két albérletet fizetni?

én egyedül azzal vigyáznék,hogy nagyobb értékű közös cuccokat ne vegyetek együtt. egy esetleges szakításkor ez elég kínos. akkor inkább legyen meg,hogy a nagyobb dolgokat külön veszitek számlával.és szakítás esetén könnyen el tudtok vele számolni. de ez csak az én véleményem. maga az összeköltözés nem rossz ötlet.

ugyanúgy tudtok randizni járni így is.

2016. szept. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni,hogy egy helyen dolgozunk. Szóval 24ből olyan 20at nap mint nap együtt vagyunk. Nagyobb értékű dolgokat is már vettünk közösen,remélem nem hamarkodtam el nagyon. Azért köszönöm a válaszokat :)
2016. szept. 5. 12:46
 10/30 anonim ***** válasza:
89%
A körülmények ismeretében nem tűnik korainak, más esetben viszont annak tartanám.
2016. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!