Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet egy fiú/férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy fiú/férfi akkor, ha nem egy lányok kedvence tipus?

Figyelt kérdés
Főleg azok véleményére lennék kíváncsi, akik régebben ilyen helyzetben voltak, de mégis találtak megoldást. Akár úgy, hogy egy átalakulással feltörtek, akár pedig azon a módon, hogy találtak egy elfoglaltságot, amivel lekötötték magukat és mivel megszűnt a görcsös megfelelési kényszer, nemsokára a szerelem is bekopogtatott hozzájuk.
2010. aug. 18. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindenki megfelel valakinek. Az, hogy lányok kedvence az egy kicsit tág meghatározás. Minden férfi számára létezik egy olyan csaj, akinek nagyon bejön. Persze én dumálok, de még nekem se sikerült :-))) A lényeg, hogy nem kell megfelelni akarni, ennek tök spontán kell működnie. szerintem...
2010. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

csendes79 megmondta a tutit.

Ne erőltesd, mert azt megérzik a lányok...lényeg spontán alakuljanak a dolgok.

2010. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ugyan első, ne próbáld szegény kérdezőt ilyenekkel hamis biztonságérzetbe. Van olyan fiú/férfi, aki sose fog találni magának. Ez tény. Olyan nincs, hogy mindenkinek van aki elfogadja. Ennyi.
2010. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

A személyiségeddel kell hódítanod!

Vannak olyan pasik, akik külsőre nem túl jók, de olyan kisugárzásuk van és olyan személyiségük, hogy tapadnak rá a csajok.(nekem is volt egy ilyen pasim és hát mit mondjak, jobb mint sok jó pasi...)

Esetleg még annyit tehetsz, hogy divatosan öltözködsz, hogy a külsődre is felfigyeljenek, mert mégiscsak az az első benyomás...

2010. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Baszod előző miért ijesztgeted a jó népet? :DD

"Van olyan fiú/férfi, aki sose fog találni magának."

Még rágondolni is szörnyű. Maximum akkor ha ki van herélve, de egyébként véleményem szerint biztos talál valakit. Olyan nincs hogy senkit ugye? ugye? :DDDD

2010. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bocs 19:36-nak ment:

Baszod előző miért ijesztgeted a jó népet? :DD

"Van olyan fiú/férfi, aki sose fog találni magának."

Még rágondolni is szörnyű. Maximum akkor ha ki van herélve, de egyébként véleményem szerint biztos talál valakit. Olyan nincs hogy senkit ugye? ugye? :DDDD

2010. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Eszi, nem eszi, nem kap mást.


Engem kedvelnek a lányok.Igen:csak kedvelnek.Elbűvölöm őket az eszemmel stílusommal szövegemmel,szeretnek társaságban lenni velem de ennyi és nem több.Kenhetem az egyéb jó tulajdonságaimat a hajamra mert a farkam száraz maradt így is.Mindenesetre nem pánikolok még hosszú ideig nem lesz kapuzárási pánikom a lányok pedig csak nyugodtam járjanak a cukifiúkkal aki majd félrekettyintenek és sírógörcsbe taszítják őket....

2010. aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez nem vesztegetés, ez a valóság. Majd szólj ha felébredtél.
2010. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Én is ismerek olyan pasikat, akik jól néznek ki, okosak, viccesek, mégis egyedül vannak.

Fogalmam sincs, miért nem gerjednek rájuk a nők. De nem.

Véleményem szerint, hibás génjeik lehetnek és a természet megakadályozza, hogy vonzódjanak a nők hozzájuk, így nem tudják továbbörökíteni a génjeiket.

Én mondjuk 30 év fölött ilyednék meg határozottan, ha addigra se lenne egy jó kapcsolatom sem.

2010. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem is tudom. Némely válaszolónak olyan hideg, cinikus kegyetlenség árad a hangjából, hogy az valami hihetetlen. De egyébként én abban hiszek, hogy mindenkinek megvan a maga párja, még a legocsmányabb, legtaszítóbb embernek is. Van egy rokonom, na ő aztán olyan(nő), hogy szabályosan fejgörcsöt kapsz tőle, ha sokáig a közelében vagy. Külsőre sem egy szépség, de az a stílus! Mintha egy goa-partyt hallgatnál, olyan változatos a hangszíne. Azt hittem, hogy neki az életben nem lesz párja, most mégis talált egy férfit, akivel passzolnak egymáshoz.Vannak még csodák!

Egyébként sokáig nekem sem volt barátnőm, de azután nekem is sikerült. És előbb-utóbb mindenkinek sikerülni fog!

2010. aug. 18. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!