Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi vagy nő élete lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi vagy nő élete lehet nehezebb?

Figyelt kérdés
Az élet minden területére gondolok a születéstől kezdve egészen a halálig.
2011. okt. 25. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim válasza:
97%
egy bogár élete
2011. okt. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
27%

Nők kevesebbet keresnek ,

de lényegében nekünk pasiknak sokkal nehezebb!!!Míg egy ronda lány is akárkinek széteszi a lábát szinte rögtön akad jelentkező,de ez fordítva már nem működik mert a nőknek több lehetőségük van válogatni!!!

És sok nő eltartatja magát...

Az igazi fizikai munkát mi pasik végezzük!!!

2011. okt. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
100%
élethelyzet függő
2011. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Összehasonlíthatatlan, mert nézőpont kérdése. Persze vannak országok, ahol egyértelműen sz@r nőnek lenni. Erre a kérdésre konkrétan nem lehet válaszolni.
2011. okt. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
59%
Természetesen a nőknek van nehezebb életük.
2011. okt. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 A kérdező kommentje:
Amúgy csak Európa legyen alapul véve még is itt élünk, hogy i van a gondolkodásilag elmaradott araboknál az most ide nem tartozik.
2011. okt. 25. 11:38
 7/69 anonim ***** válasza:
40%

Alapból személyfüggő a dolog, nem nemtől függ...

De úgy általánosságban azért ha megnézzük, 4x annyi férfi lesz öngyilkos, mint nő, az addikciós betegségek (játékfüggőség, számítógép vagy szerencsejáték, drogok, alkohol) stb. is sokkal gyakoribbak a férfiaknál, mint a nőknél (többszöröse), a depressziós is...

Szal szerintem a férfiaknak nehezebb.

2011. okt. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:

"Természetesen a nőknek van nehezebb életük."

Ez így nem válasz kell indok is hozzá.

2011. okt. 25. 11:39
 9/69 anonim ***** válasza:
69%

11:32

Hát, ha neked a szex jelenti az élet középpontját, akkor sajnálni tudlak. Ettől lenne nehezebb a pasik élete? Ugyan már...


Én azt mondom, hülye volt, akik kitalálta ezt a női egyenjogúság baromságot. Eddig meg voltak a tipikus férfi és női sztereotípiák. A férfiak dolgoztak, megkeresték a napi betevőre valót, a nők meg vezették a háztartást, nevelték a gyerekeket, és kész. Most mi van? Ugyan ez, annyi kivétellel, hogy a nőknek még melózniuk is kell.( a munka világában, aki nőnek született, az eleve hátrányos helyzetűnek számít, így még ez is megnehezíti a dolgot)


Ez az egyenjogúság egyedül a karrierista nőknek kedvez.


Persze, most mindenki azt fogja írni, hogy a saját nemének sokkal nehezebb az élete.


És igen, nő vagyok. :)

24/N

2011. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Én a magam részéről azt látom, hogy a férjemnek se nem nehezebb, se nem könnyebb, mint nekem. Ugyanannyit melózunk ugyanazokért a célokért, hasonló körülmények között, és itthon is munkamegosztás van. De ez csak egyetlen példa.
2011. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!