Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz szeretői kapcsolat mellett ismerkedni?

Figyelt kérdés
A főnököm a szeretőm, azonban hangoztatja, hogy amennyiben nekem komoly lenne kialakuloban, akkor befejezzük a viszonyt. Azonban valahogy nekem nem megy az ismerkedés... Mások is voltak hasonló helyzetben?
2021. márc. 13. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Téged sem az eszedért fognak elrabolni, ha nem világos az, hogy miért nem megy az ismerkedés. Szerinted ki kezd mégis komoly szándékkal párkapcsolat céljából egy olyan személlyel aki éppen szexkapcsolatban van? Szerintem a kettő dolog nem összeegyeztethető. Keresel párkapcsolatot vagy szexkapcsolatban vagy. A kettő együtt nem megy.


Bár nem azt mondom, hogy nincs kivétel, de én számomra ilyen esetben egy lánynál ez kizáró ok lenne. Legalábbis addig mindenképpen, még nem zárta le a kapcsolatát teljesen.

2021. márc. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
100%

#kötődés


Az emberi kapcsolatok irànti igényedet egyenlőre kielégíti ez is.

Emiatt nincs benned betöltetlen űr, nincs miért megismerned az újabb embert.


Majd eltelik pàr hónap, pàr év és lesz, kivéve, ha pszichiàtriai eset vagy.

2021. márc. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert te lélekben benne vagy ebben a kapcsolatban. Ő pedig ki akar sajátítani. Majd ha lélekben kikecmeregsz belőle és lezárod, akkor nyitott leszel másra.
2021. márc. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként tapasztalom a következőt, de egy nőre is igaz lehet talán. Szóval nekem ha van rendszeres szexpartnerem és ki vagyok elégülve, akkor alig van motivációm az ismerkedéshez. Fele olyan nagy kedvvel írok vissza, fele olyan nagy kedvvel érdekel a másik, megyek el a találkozóra, stb. Nem érzem, hogy tényleg vágynék valakire. De akkor sem, ha csak dugópartnerem van. Ő kivesz belőlem annyit, hogy ne legyek ott fejben teljesen az ismerkedéskor.
2021. márc. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem kellene egy ilyen törtető ringyó!
2021. márc. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!