Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15-16 éves anime szerető...

15-16 éves anime szerető lányokkal ismerkednék Győr környékén kapcsolat céljábòl 16/f?

Figyelt kérdés
Kedves aranyos lányok irjanak. :-):-)

2014. márc. 5. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Mi a szarert szereted azt a fos animet?

16L Győr

2014. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első, az hagyján, hogy nem szereted az animéket, de még kedves sem vagy. Akkor mégis mi a szarnak írtál? :D
2014. márc. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
10 évvel idősebb vagyok nálad # 1 és még én is szeretem az animéket. Hogy mit szeretek bennük? Szerintem az irreleváns és úgysem értenéd meg, hiszen csak egy ismeretlen vagyok az internetről.
2014. márc. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 C0r3 ***** válasza:
36%
Hülye vagy,ha az alapján akarsz ismerkedni valakivel,hogy miket szeret. Attól még nem lesz valaki izgalmas, szép, hogy szereti az anime-t. Ha nincs beszédtémád és csak az animeről tudsz beszélni, akkor tudlak sajnálni. (16F, Győr közeléből)
2014. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Írj privátot ;) Imádom az animéket és lány vagyok :D
2014. márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ilyen alapján kellene ismerkedni:) lehet 1lánnyal más közös érdeklődési kör is,nemcsak az anime.16/L
2014. ápr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Itt hirtelen mindenki 16 éves lány lett ? :D
2014. ápr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1.oda van írva kedves lányok aki nem kedves ne írjon pláne ha még fiú is

2.miért baj ha olyan lányt keres aki szereti az animet?

3.kedves válaszoló szerintem még sose néztél animet szóval nem kérjük a véleményed és sokkal többet ér az anime mint a hülye való világ meg ki tudja mit néztek még

2014. ápr. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!