Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet érzelem, szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet érzelem, szerelem találkozás nélkül?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel megismerkedtünk egy fórum oldalon közel 7 hónapja tart ismertségünk. Elég komolyan belemerültünk, konkrétan kimerítettük egy párkapcsolat fogalmát minden téren :DD veszekedések, telósex, séták közösen és hasonló, minden csak annyi bökkenővel hogy ez idáig még nem találkoztunk. Én úgy érzem beleszerettem. Azt mondja ő is szeret, de van egy bökkenő ami őt zavarja, az hogy nem látott képen még, és nem is találkoztunk eddig. Telefonon tartjuk a kapcsolatot. Nem mertem ezidáig neki képet küldeni, mert tudom hogy nagyon külsőség függő, és félek hogy előnytelen kép, elutasít vagy nem is tudom :(( Ő elfogadta ezt a gátlásom.

Úgy fest találkozni fogunk:) Ő azt mondja fura neki, izgul, mert azt mondja "azt sem tudja kihez jön, ki fog odalépni hozzá" és nem tudja hogy lesz mint lesz, de nem értem, ha tényleg szeret ez mit befolyásol?

Így én is izgulok nagyon:)


Mielőtt megkérdeznétek, igen ő küldött képet, sok képet láttam róla de nekem nem számít a külső.

Mindketten 3x évesek vagyunk.

Csak normális válaszokat! Köszönöm.


2021. márc. 13. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

minél kevesebbet tudsz a másikról, annál több mindent pótol ki a képzeleted, és annál inkább egy elképzelt emberbe szeretsz bele. ez a legtöbb kapcsolat elején így van (hacsak nem ismered jól az illetőt már korábbról), de ez nem az igazi, mély érzelmeken alapuló szerelem - ez egy fellángolás.

találkozás nélkül (és főleg: fotók nélkül) nagyon kevés derül ki azokról az érzékszervi alapdolgokról, amik eléggé meghatározóak a vonzalomban.

2021. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyébként az, hogy hogy nézel ki, úgyis kiderül az első találkozáskor, és úgysem lesz folytatás, ha külsőre nem jössz be neki. szóval próbáld meg magad mögött hagyni ezt a szégyellősködést, fiatalabb korban sem jön ki jól, nemhogy 3x évesen.
2021. márc. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen tudom, vívódom is vele, de nem könnyű átlépni a gátláson:(

Azt mondta, akár hogy is lesz találkozás után, ha nem is úgy alakul, nem szeretne elveszíteni, és akkor baráti oldalon folytatnánk tovább.

Érzem rajta hogy nem akar megbántani de neki igenis függ a külsőtől hogy mi lesz utána:( hiába mondja ő is hogy szeret.

2021. márc. 13. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteg! A srác nem normális, hogy ennyi idő után még szóba áll veled, úgy, hogy egy képet sem osztottál meg. További intő jel, hogy szerelmet val látatlanul. De te sem vagy különb, tőled is menekülnék!
2021. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem beteg. Nagyon is normális. Ő elfogadta hogy van egy ilyen gátlásom, és ennyi. Élőben fog látni.
2021. márc. 13. 19:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ezt az elfogadta dolgot inkább majd akkor jelentsük ki, ha túl vagytok az első személyes találkozón ÉS az is bebizonyosodott, hogy nem egy defektes "minden mindegy" srácról van szó
2021. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha arra gondolsz hogy neki mindegy csak legyen valaki, akkor tévedsz. Biztos hogy nem ilyen. Ennyire ismerem már. Teljesen normális, valahogy kialakult ez köztünk, mi sem értjük hogy.
2021. márc. 13. 19:32
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eszem ágában nem lenne így ismerkedni. Arc nélkül lehet mondani bármit...

Sose értettem az ilyet

2021. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!