Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Él valaki olyan kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaaaaaaaa kérdése:

Él valaki olyan kapcsolatban ahol mind2 félnek ugyan az a vezeték neve?

Figyelt kérdés
Természetesen nem rokonok csak a vezeték neve mondjuk mind a kettőnek Szabó. És ha igen nem néznek rájuk furán?

2021. márc. 13. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nagy valószínűséggel igen és nem is kevesen, főleg ha a feleség felveszi a férje vezetéknevét 🤷‍♂️
2021. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem arra gondoltam, hogy felveszi a vezetéknevét, hanem, hogy csak úgy ugyan az a vezetéknevük alapból. Illetve annak céloztam a kérdést aki ismer ilyet vagy saját maga is ilyen kapcsolatban vesz részt.
2021. márc. 13. 19:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerek ilyen párt, de biztos van rá példa. :D

Én például randiztam olyan sráccal, akinek pont ugyanakkor volt a születésnapja, amikor nekem. 26 év alatt sosem találkoztam ilyen emberrel, csak vele. :D

Úgyhogy bármi megtörténhet.

2021. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Ismerősöm pont Szabóné Szabó

Meg lehet ezt oldani

Habár szerintem furcsán hangzik

2021. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
unoka testvérek lehetséges.. elég beteg !
2021. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Exem ismert egy Tóthné Tóth-ot, úgyhogy persze. Csak elég bután néz ki, mintha a rokonodat vennéd el, pedig sok esetben a faluban egy bárki közelebb áll vérségileg, mint egy azonos nevű.
2021. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem és a párom ugyanúgy hívnak, csak neki a női név megfelelője van, nekem a férfi változat.

Egy napon születtünk csak másik évben.

Véletlen találkoztunk, aztán mikor ezek kiderültek, nemsokára össze is költözünk, azóta már család minden van.

2021. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm szülei Tóth-Tóth, férjem barátjáék Kovács-Kovács. Gyakori neveknél nem ritka.
2021. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Picit off de van egy kollégám Soltész ..... egy kolléganőm Soltészné. Ők ugyanabban a munkakörben dolgoznak és írnak alá. Mindenki azt gondolja férj és feleség.
2021. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Unokatesom Molnar "Anna"ferje is Molnar. Ugyanaz maradt a neve hazassagkotes uta is. Meselte megkerdeztek tole: a sajat vezeteknevet tartja meg vagy felveszi a ferjeet?
2021. márc. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!