Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Támogatnál egy olyan változtat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnál egy olyan változtatást itt a GyK-n, hogy a felnőtt társkeresési problémák témakör életkor alapján tovább legyen osztva? Pl.: 18-25, 25-45, 45 felettiek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 10:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg mindenki el tudja dönteni, hogy mi érdekli, mi nem. Beleolvas a kérdésbe, és ha nem érdekli, továbblapoz. Másrészt néha nem árt más nézőpontokat is elolvasni, mint a saját kis buborékunk.
2021. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
11: A gyakorlat nem ezt mutatja és éppen ettől megy át egyfajta dühöngőbe a legtöbb kérdés. A normális, építő jellegű, hasznos válaszok meg elvesznek.
2021. márc. 15. 11:37
 13/21 anonim ***** válasza:
76%

Az is lehet, hogy a 40 éves, házas embernek jól jöhet egy fiatalos perspektíva, akkor is, ha a válaszadó még nincs túl 20 év házasságon.

Ahogyan a 20 éves fiatal is olvashat válaszokat a kortársaitól, hogy ők hogyan kezelik a problémáikat, valamint tapasztaltabb, idősebb személyektől is.

Igazából az is lehet, hogy ugyanolyan korú emberek teljesen ellentétes választ adnak, szóval úgyis magának dönti el mindenki, hogy melyik tanácsot fogadja meg és melyiket nem.

2021. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg felesleges buborékba szeparálni az embereket.
2021. márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Oké, akkor átfogalmazom a kérdést: Ki hogyan oldaná meg a teljesen felesleges és haszontalan, leginkább csak uszító, trollkodó válaszok kizárását.
2021. márc. 15. 13:14
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is lehetett jelenteni ha a válaszoló trágár, személyeskedő, látszik, hogy veszekedni akar. Sőt ha maga a kérdés is provokatív. Én szoktam is jelenteni. Az más kérdés, hogy nem mindig törlik, mert ugye szabad véleménynyilvánítás van.
2021. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

16: Lehet jelenteni, de a jelenlegi rendszer egyáltalán nem alkalmas a trollok kiszűrésére.

Tegyük fel van egy kérdés, amit egy 35 éves illető ír ki (nemet direkt nem írok). Jön rá 2-3 normális válasz, majd megjön az első "35 évesen neked már lefőtt a kávé" féle válasz, aztán onnantól elszabadul a pokol. Az ilyet jelentheted, nem fogják törölni, esetleg alatta a néhány már trágár, személyeskedő választ, de az eredeti ott marad. A kérdés innentől lehetett bármennyire komoly, a kérdező nem kapja meg rá a választ, mert a csak a "bunyó" megy alatta. Majd ha 2-3 nap múlva valaki kiír egy hasonlót, oda meg megy az okoskodás, hogy volt már, olvass vissza.

2021. márc. 15. 14:57
 18/21 anonim ***** válasza:

#15 Az ilyeneket nem lehet kiszűrni véglegesen, nem lehet velük mit csinálni.


A kérdéshez meg most is oda lehet írni, hogy melyik korosztályt szólítod meg vele.


Viszont a regisztrációkor megadott életkor, de legalább egy 5-10 éves sávos korosztály jó lenne. Ami a válaszoknál látszódna.

2021. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem teljesen jó lenne látni a válaszadók korát. Én is bírom, amikor kis tizen-, huszonévesek leriban.coznak vagy lest.riciznek olyan nőket vagy férfiakat, akik 10-20 évig hűségesek voltak egy kapcsolatban, aztán megbotlottak vagy újra szerelmesek mertek lenni, miközben ők, az erkölcs mintapéldányai 2-3 évet se bírnak ki egymás mellett, főleg nem hűségben.
2021. márc. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

18: Kiírhatod, hogy kit szeretnél megszólítani vele, de ettől bárki mondhatja magát annak. Szerintem a 4-es válaszoló felvetése nagyon jó. Még az is jó dolog lenne, ha a kérdező egy bizonyos szint felett (mondjuk 4-es) moderátori jogot kapna a saját kérdéseinél. Így ő maga is szűrhetné a trollokat. Az esetleges visszaéléseket (pl. azért törölt egy választ, mert nem ért vele egyet) pedig lehetne jelenteni és az oldal moderátorai megvizsgálhatnák.

19: Na igen, van valami bája annak, mikor 19-20 évesek osztják az észt a hűségről, mert ők már 3 éve együtt vannak a párjukkal.:)

2021. márc. 16. 08:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!