Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta nem akar tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta nem akar tőlem semmi komolyat, most mégis féltékeny?

Figyelt kérdés
Laza kapcsolatnak indult egy pasival, 3 hónap után közölte, hogy ő a testiségen kívül ebbe nem lát bele semmi mást és nem tudja velem elképzelni magát. Én ezt elfogadtam, és belementem abba, hogy csak szex lesz köztünk, más nem és mindenki szabadon ismerkedik. Én most online meg is ismertem valakit, aki nagyon szimpatikus nekem és hétvégén randizok vele. Elmondtam a ,,kalandomnak" is, hogy randira megyek és ha jól sikerül, akkor befejezem vele. Erre teljesen kiakadt, féltékeny, és most azt akarja, hogy ne találkozzak mással. Nem értem ezt a hirtelen változást. Csak azért csinálja, hogy ne sérüljön az egója, vagy tényleg lehet, hogy meggondolta magát? Voltatok már ilyen helyzetben?

2021. márc. 15. 16:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2021. márc. 18. 18:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!