Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta nem akar tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta nem akar tőlem semmi komolyat, most mégis féltékeny?

Figyelt kérdés
Laza kapcsolatnak indult egy pasival, 3 hónap után közölte, hogy ő a testiségen kívül ebbe nem lát bele semmi mást és nem tudja velem elképzelni magát. Én ezt elfogadtam, és belementem abba, hogy csak szex lesz köztünk, más nem és mindenki szabadon ismerkedik. Én most online meg is ismertem valakit, aki nagyon szimpatikus nekem és hétvégén randizok vele. Elmondtam a ,,kalandomnak" is, hogy randira megyek és ha jól sikerül, akkor befejezem vele. Erre teljesen kiakadt, féltékeny, és most azt akarja, hogy ne találkozzak mással. Nem értem ezt a hirtelen változást. Csak azért csinálja, hogy ne sérüljön az egója, vagy tényleg lehet, hogy meggondolta magát? Voltatok már ilyen helyzetben?

2021. márc. 15. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Félti a fix p***it. Ennyi.
2021. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő a kaland jelleget valszeg úgy gondolta, hogy neki kaland, te meg ácsingózz utána. Mondd meg neki, hogy ő nem akart komolyat, mégis mire számított? Nem hiszem, hogy meggondolta magát, inkább csak fél, hogy elveszik tőle a játékát. Mostmár egye meg amit főzött, majd tanul belőle
2021. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baja, hogy neked van B opciód, neki meg nincs. Így járt a barom, ne is foglalkozz a hisztijével.
2021. márc. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#4 kinek mi köze van ahhoz, hogy előtte mit csinàlt a partner?

Kérdező: találgatás helyett megkérdeztem volna, miért hisztizik konkrétan.

Szerintem nem gondolta meg magát, csak az egóját bàntja, mert használgatna, kisajátítana.

Ha kiderül, hogy tényleg csak erről van szó, akkor ne foglalkozz vele, hadd vergődjön, megérdemli, így járt.

2021. márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#7 mindenki maga dönti el, hogy mennyit oszt meg hálistennek.

Mindig is utáltam az olyanokat, akik hasonlítgatták magukat pl az exemhez vagy az előző partneremhez, hogyha vele így, akkor most miért úgy, miért engedek neki kevesebbet, vagy miért váratom jobban.

Nem tartozunk erről semmiféle magyarázattal, és nem is lehet érte elszámoltatni, így döntött, ez van.

2021. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, ha nagyon hisztis, akkor szüntesd meg vele teljesen a kapcsolatot és tiltsd le 🤷‍♂️
2021. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Meg jo hogy kiakadt, nem egyszerű csajt szerezni csak ugy szexre
2021. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak sérti az egóját. Hisztis kis p*cs a srác, ne foglalkozz vele. Csak hülyít, sosem akar majd komolyat.
2021. márc. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Ne legyél már kapca!
2021. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy már előttem is írták páran: fél, hogy elveszti a "kis játékát", mert akkor megint erőfeszítéseket kell majd tennie azért, hogy valakit találjon, aki megfelel az igényeinek.


A másik: sosem értettem ezt a "csak ürítésre használ" dolgot.

Akkor a nő meg "biovibrátornak" használja a férfit, tehát 1-1.

Ha mindkét félnek megfelel így, akkor senkinek semmi köze hozzá.

Mellesleg a nők is szeretik a szexet, tudtad? 😉

2021. márc. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!