Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan volt szerető,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan volt szerető, akiért a szerelme elhagyta a családját, gyereke(ke)t? Mi lett, hogy alakult a történet? Minden szemszög érdekelne.

Figyelt kérdés
2021. márc. 16. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm hagyta el a csalàdot (baba+kisgyerek)egy kollegina miatt.

Azután szétmentek. Az apuka igy sem bánja, csajozik örömmel

2021. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ex-férjem összejött a munkatársával, és otthagyott minket, mert megtalálta az igazi szerelmet. Összeköltöztek, aztán elmúlt a lila köd, már nem ő volt az izgalmas nő, akivel titokban lehetett talákozgatni, jöttek a szürke hétköznapok, kiderült, hogy nem is olyan fantasztikus nő, dolgozni nem, pénzt költeni meg annál jobban szeretett. Egyre többet veszekedtek, majd szakítottak. Maga az exem, illetve a lányom mesélte ezeket, tehát nem irigységből mondom, főleg, hogy én is találtam párt magamnak. Később összejött egy normális nővel, van közös gyerekük is, és ez a csaj szereti a mi közös gyerekünket is, nem úgy, mint az elődje, aki folyton fúrta. Az exem bánja egyébként, hogy ennyire magára hagyta akkor a gyerekét, és kimaradt a gyerekkorából.
2021. márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Ott akarta folytatni, ahol abbahagyta az exével. Ezt úgy értem, hogy amit a régi kapcsolatában szeretett, azt rám akarta erőltetni. Minek hol a helye, minden vasárnap három fogásos ebéd, melyik mosóport vegyem, hogy főzzem a húslevest. Mert a Kati így meg úgy csinálta. Idő után agyfaxt kaptam a nevétől is.

Elmaradtak a randik és egyre laposabb lett a szex.

Az i-re az tette fel a pontot, hogy mikor jöttek a gyerekei láthatásra, körbe kellett őket ugrálni. Ellenkező esetben ment a hiszti, hogy nem is szeretem őket. Miért kéne?

Szét is mentünk.

2021. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Már elnézést, de normális férfi a nőt hagyja el, nem a családját. Gyereket , gyerekeket nem hagyunk el!!


Én ismerek. 8 év házasság, 21 év házasság is volt.

Mindenki új párt talált. Gyereket senki sem hagyott el, bár mindkét esetben a megcsalt nők jó ideig hergelték szegényeket az apjuk ellen. De mára már rendeződött, vagyis irónikus módon a 21 éves házaspár minden tagja boldog, a 8 év utáni szakítósoknál a nő nem, mert nem talál párt. Mondjuk nem is csodálom. Mindkét esetben jobban járt mindenki.

2021. márc. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket!
2021. márc. 17. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!