Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk szerintetek ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Egy nálam 10 évvel idősebb pasi azt mondta, hogy nagyon szép vagyok és gyakran beszélt velem, de egy ideje mellőz vagy közömbös velem , mikor meglát viszont nagyon kedves és mosolyog. Szerintetek mire megy ki?

20L 30F


2021. márc. 16. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom mivel a Heteroszexualitás kategóriába írtad nem oda ahova való azt várod hogy azt írjuk meg akar d-gni. De sokkal valószínűbb hogy megtudta milyen gyerekes vagy és inkább kerül.
2021. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Látta hogy nem vagy nyitott arra hogy megrakjon ezért most már lesz-r keres mást aki igen
2021. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

1. Barátkozni akart veled, de rádunt.

2. Megakar b*szni.

2021. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Ilyen már nekem is volt többször is😄, általában nálam a pályán maradnak az ilyen lányok, csak több aktivitást várok tőlük, aztán ha kapcsolnak lehet bármi belőle akar kapcsolat is :) 30/F
2021. márc. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Te hogy reagáltál?
2021. márc. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Ezt sem érdeklik a válaszok
2021. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem kissé közömbös voltam
2021. márc. 17. 17:30
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Megértette, hogy nem érdekled és tovább lapozott. Miért érdekel így utólag? Miért voltál közömbös, ha most mégis rajta kattogsz?
2021. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mert egy kalandert nem akarnék új tánctanárt mert nagyon jól tanit s felek h ez tönkretenné mindent
2021. márc. 22. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!