Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm szeretné ha Ő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szeretné ha Ő utána a barátnőjét is megdugnám. Szerintetek van az ilyen kapcsolatnak bármilyen jövője?

Figyelt kérdés
2021. jan. 14. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
álmodba :D
2021. jan. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Nice dreams. 🙂
2021. jan. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
prsze, dugd csak meg
2021. jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Mi is így kezdtük, 2 év után összeházasodtunk, a barátnője is itt él velünk azóta is, meg van 2 másik barátnő, akik csak néha jönnek.

Ez így van 13 éve, szóval lehet jövője.

2021. jan. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%

Aztán felébredsz.


Amúgy ha valami elképzelhetetlen csoda folytán ilyen történne, hát én simán beleugranék. Miért ne lenne jövője? Nemhogy megengedi a félredugást, hanem egyenesen KÉRI!! :D

2021. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Azért attól függetlenül, hogy igaz a kérdés, vagy sem, azt azért nem árt tudomásul venni, hogy ha bármelyik fél ilyet kér, az nem szereti a párját.

Továbbá benne van a pakliban, hogy ha te ebbe bele mész, a következő kérése az lesz, hogy ő is szeretné a te barátodat rommá szopni. 🙄

Én férfi létemre azt mondom, hogy kapcsolatra nem kéne nekem ilyen nő, de ez én vagyok...

F

2021. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
én is mindig ezt csinálom összedek egy pasit és mindig megdugatom vele az összes nő ismerősömet anyámat, nagymamit mindenkit
2021. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy nem hiszitek el, meg lehet hogy tényleg kamu a kérdés, de igazából nem tudhatjátok...

Akkor miért ne lehetne normálisan válaszolni?


Én 19 évesen még szűz voltam, nem voltam sem izmos, sem magas és kifejezetten jóképű sem.


Egyetemen volt egy “szexi”, de nem kifejezetten szép csaj aki valamiért akart velem szexelni... Meg amúgy is tetszhettem neki, mert mindig mellém ült, követett, stb.


Egyszer haza kísért, a szüleim nem voltak otthon, behívtam, szexeltünk.


Aztán még egyszer ezt megismételtük, majd utána simán elhívott egy barátnőjéhez és hármasoztunk egyet.


Az a csaj pedig még kifejezetten szép is volt... Meg 24 éves.


Tudom, hogy úgyis azt mondjátok hogy kamu, de nem az.

2021. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Hát, ha már ilyet felhozott neked, akkor szerintem is esélyes, hogy késobb azt is felhozza, hogy vegyetek be egy pasit harmadiknak. En úgy állnék ehhez hozzá, hogy nem ez a csaj lesz a feleséged és a gyerekeid anyja valoszinuleg, mert ilyen novel én nem terveznék hosszutávon, viszont egyenlore ha már igy felhozta, én belemennék. Egy jo élmény lehet, vagy akár tobb, fiatal vagy, ki kell élvezni. Aztán ha úgy érzed hogy nem mukodik ilyen csajjal a kapcsolat, aki megenged ilyen dolgokat, akkor szakítasz. Szeritem nem vesztes semmit, csak nyersz azzal, ha belemész.
2021. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13%
Ne tedd, ez h*eség.
2021. jan. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!