Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkezdett hiányozni nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdett hiányozni nekem?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet gondolkodok egy lányon, akivel kavargattam anno. A lány szeretett engem és mégis semmibe vettem őt, nem olvastam el az üzeneteit, mondtam, hogy keressen magának más pasit, én nem akarok tőle semmit! Ez azért volt, mert bizonytalan voltam magamban, fontosabb volt a karrier és a pénz. Utólag visszagondolva nagyon bánom, hogy ilyen bunkó voltam vele, nem érdemelte ezt. Szeretetreméltó, édes kis angyalka volt. Szerintetek megbocsájtana?
2021. márc. 16. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha van esze, akkor nem.
2021. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg már egy másik pasi akar tőle valamit, ezt jól bebuktad.
2021. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Nincs lo..
2021. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Még van arcod ezt itt megkérdezni?
2021. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Térj vissza a karrierhez és pénzhez...
2021. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Most sem Ő hiányzik neked, hanem a rajongása. Jó egó növelő volt.
2021. márc. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!