Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Baratom van akit szeretek, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom van akit szeretek, de felbukkant az exem aki elkezdett hianyozni (? )

Figyelt kérdés

Az exemmel 10 honapig tartott a kapcsolatunk, o volt nekem az elso szerelmem es egyben a legjobb baratom is. Szakitott velem november elejen messengeren, azota naponta ugy mentunk el egymas mellett az iskolaban (evfolyamtarsak vagyunk), hogy egymasra sem neztunk, elforditotta neha a fejet inkabb, mint hogy koszonni kelljen. December vegen osszejottem egy fiuval, akivel mar evek ota ismerjuk egymast, rengeteget beszeltunk. Nagyon szeret, lehozna ertem a csillagokat is az egrol es megbecsul, de megis hianyzik az exem es a vele valo kapcsolatom.

Az exem multheten megkeresett, hogy eleg gyerekes ezt csinalnunk 10 honap utan, legyunk legalabb beszelo viszonyban, ha mar haverkent nem tud ram nezni. Megtudtam, hogy azert nem jott ossze egy lannyal szilveszter utan mert meg nincs rajtam tul. Hianyzom neki, velem volt a legboldogabb. Amiota ezt elmondta nekem, allandoan o jar a fejemben, hianyzik o maga, azok ellenere amit csinalt velem. Jovoheten lettunk volna egy evesek. Nagyon szeretem a mostani baratomat, megsem tudom az exemet kiverni a fejembol, foleg hogy "visszajott" az eletembe. Lehet azert mert az elso szerelmet nem felejti el az ember? Mit tennetek a helyemben? 18l


2017. jan. 28. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Tini kapcsolatok amott van. Mert ez odavaló. 18 évesen ennyire éretlen legyen valaki lelkileg, kemény.
2017. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem igazan ertem az elso ket mondatodat.
2017. jan. 28. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért bukkant fel, mert sérti az önbecsülését, hogy mással vagy és te már túl vagy rajta.


Szerintem lényegtelen, hogy az embernek hányadik szerelme, mindegyik valamilyen szinten bennünk marad, valamit megőrzünk belőle.

Jó nekem is vissza gondolni a régi szerelmeimre, de ennyi.


Próbáld magad rendbe rakni és racionálisan gondolkodni.

2017. jan. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ő képesvolt egy hülye programon át dobni téged, a kapcsolatot, nem érdekelte az érzéseid és gerincese volt, hogy eléd álljon akkor mi a fenéért érdekelne téged most az ő egója?
2017. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
hagyjd békén, úgyis dobnád újból, izzik a puni. az újat másért fogod ugyanúgy dobni. Mai nők/lányok nem tudnak megmaradni egy mellett, kella váltazatosság. Amikor dobják a normális pasijukat másért, akit nem is ismernek. Akkor hazúgságokat gyártanak,apró dolgokat felnagyítanak hogy miért dobták, mint hogy az igazat megmondanák, ribi voltam.
2017. jan. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szakitott veled !Annyira nem szerethetett ha igy viselkedett!Hiànyozni fog neked is ő meg a szép emlékek de ne nagyon éld bele magad !Én nem jönnék vele össze nem tudnék benne megbizni kitudja mikor bizonytalanodik el és ujra kidob !
2017. jan. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!