Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a magas fiúknak tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a magas fiúknak tetszem ha nagyon alacsony vagyok?

Figyelt kérdés
147 cm vagyok és rendesen kerülnek a 170 körüli fiúk, viszont a 180+ magasak meg odáig vannak értem. Számomra ez nagyon fura. Mi lehet ennek az oka?20L
2021. márc. 16. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Hú, de pici vagy :D Én is amúgy alacsony lány vagyok, de nem tudom, mi lehet az oka, hogy téged csak magasak találnak meg. Engem vegyesen szoktak magas és alacsonyabb srácok is betalálni.
2021. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Biztos nagyon cuki vagy
2021. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
MI a franc? Azért mert alacsony, máris vinnyogós csivava?
2021. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
46%

Hàt na, nem toleràlta a poént, nyilvàn. Amúgy, ha normàlis vàlasz kell, valszeg melletted a magasabb sràcok megélhetik a "hàlàs szemekkel néz fel ràm" érzést.


Amúgy reàlis indok nincs mögötte, max annyi,h igazàból te is keresed a tàrsasàgukat és az alacsonyabbakat màr észre sem veszed 😚😆

2021. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez elég érdekes, nem tudok erre válaszolni mert én 170-től alacsonyabb vagyok de nem kerülném egyáltalán, vagy a velem egy magas vagy nálam alacsonyabb lányok előnyösebbek számomra. 23/F
2021. márc. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg azért néznek, mert tul alacsonynak latszol
2021. márc. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, én 162 cm vagyok, a végén már oda is írtam, hogy 170-180 között keresek. De nekem már a 180 is nagyon magas. Ok: 190+ os férfiak írtak rám főleg és nekem az a magasság már nagyon nem jön be.
2021. márc. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Mert jobban érződik ezáltal a domináns személyiségük.
2021. márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%

Velem is ez a helyzet, én 150 vagyok. Nem értem, egy magas pasira egy magas nő is felnézhet 🤷‍♀️

Na mindegy, én már megszoktam. A párom is magas, vele tart a leghosszabb ideje a kapcsolatom. Akinek ez nem tetszik, ne nézzen ránk.

2021. márc. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!