Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz manapság az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz manapság az alacsony fiúknak barátnőt szerezni, tényleg ennyire utálják a lányok az alacsony fiúkat, nem tudnak hozzájuk vonzódni, miért van ennyire sok egyedülálló alacsony fiú?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 13:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon láttam sok alacsony fiú kérdését és jobban belegondolva az én környezetemben sem rajonganak a lányok az alacsony fiúkért, többnyire észre sem veszik őket.
2012. nov. 5. 13:08
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát mert olyan alacsonyak, hogy átlépnek rajtuk. xD
2012. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nincs igazán összefüggés a magasság és aközött hogy ki milyen sikeres a lányoknál. Gondolom te egy alacsony fiú vagy és erre fogod a sikertelenségedet. Általában azok a sikertelenek a lányoknál akik ilyen pesszimistán állnak hozzá a dolgokhoz és valami rajtuk kívül álló dolgot hibáztatnak hogy ne is kelljen próbálkozniuk. Ha próbálkoznál neked is lenne barátnőd. Vagy lehet próbálkozol de eleve rosszul állsz hozzá mert azt hiszed úgyse lehet semmi.


Efyébként én a környezetemben pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Két igazán alacsony srácot ismerek és mindkettő elég népszerű a lányoknál nagy csajozók. Te meg gondolom eleve csak azt veszed észre hogyha egy alacsony fiúnak nincs barátnője, mert csak ezt akarod látni.

2012. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 menta34 ***** válasza:
#3: olvasgass bele valamilyen társkeresőn, hogy mik a nők elvárásai. Aki érdemben leírja mit szeretne annál 90%-ban szerepel, hogy magas férfit keres.
2012. nov. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajna így van. Ha valaki nem magas és nem szép az arca, akkor a lányok észre sem veszik, vagy bunkó módon elhajtják. A lányoknak a férfi 180 cm felett kezdődik. Aki ennél alacsonyabb, azt meg sem látják, így esélytelen, hogy bármilyen barátnőt is összeszedjen magának, aki ennél alacsonyabb. Ez szomorú tény, de igaz.
2012. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én nem csodálom hogy a nők nem bírják az ilyen alacsony férfiakat, és nektek nincs barátnőtök. Ennyi siránkozó töketlen alacsony "férfit", mint amennyi ezen az oldalon megfordult, még a világ nem látott. A nők átlagmagassága 165 cm, akkor miért csak egy min. 180 cm-s férfinak lenne esélye? Csak magabiztosnak kell lenni, udvariasnak, nem egy siránkozó kis pics@ kell a nőknek, hanem férfi. Az meg aki nem tud túllépni azon, hogy most ő épp csak 170 cm, sosem fog barátnőt találni.


A környezetemben elég sok alacsony srác van, de soha egyszer nem hallottam tőlük ezt negatívumként. Szerintem bele sem gondolnak hogy pár centi hátrány lehet esetleg. Magabiztosak, érdekes, egyiknek sincs problémája a csajozással.

2012. nov. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Te lennél együtt 220 centis csajjal?
2012. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is alacsony fiú vagyok, ennek ellenére nem okozott még gondot egy lány felszedése...


Azért egy kicsit hogy védjem a kérdezőt, az tényleg igaz, hogy egy magasabb fiút előbb észrevesznek a lányok és nagyobb előnnyel indul....de én ezen nem agyaltam sosem...amelyik lányon észreveszem h zavarja a 175 centim azt egyből elküldöm és kész...


Nem sírok egy lány után sem, akinek nem kellek így, az keressen magasabbat....


(De én is tartom magam ahhoz, hogy max. 2 centivel lehet nálam magasabb egy lány)

2012. nov. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A magabiztosság, udvariasság vagy bármilyen belső tulajdonság csak akkor játszik, ha amúgy külsőleg (azaz arc és magasság alapján) bejössz a csajnak. Addig meg lehetnek bármilyen belső értékeid, a lányok szemében egy undorító kis féreg maradsz. Ez a tapasztalat. Hiába próbálkozol is bármivel, a lányok csak ezen megváltoztathatatlan tulajdonság alapján ítélnek, így aki 170 cm, és ronda, annak soha sem lesz barátnője, bármit is csinál.
2012. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 menta34 ***** válasza:
A 175 nem kifejezetten alacsony...
2012. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!